Hledáte parkování na letišti Praha a ceny vám připadají zbytečně vysoké? Máme pro vás ideální řešení!

18.06.2022

Hledali jste parkování na letišti Praha a ceny těchto služeb vás nemile překvapily? Rádi byste před vaší příští cestou do ciziny zaparkovali levněji? Máme pro vás dobré zprávy! Možné to je! A nejen to. Cenově výhodnější řešení, které vám za okamžik představíme, je komfortní, spolehlivé a bezpečné. Nebudete nuceni slevit nic ze svých představ o pohodlí při cestě na letiště. To zaprvé. O váš vůz bude také po celou dobu vaší nepřítomnosti dobře postaráno. A navíc odletíte s příjemným pocitem, že ačkoliv jste auto zanechali v dobrých rukou, podařilo se vám ušetřit poměrně zajímavou částku.

O jakém řešení tu hovoříme? Kde se vám i vašemu vozu budou věnovat na profesionální úrovni a to za cenu, jakou vám jinde nenabídnou?

Parkování na letišti Praha a ceny, které nepotěší

Pokud alespoň čas od času létáte z Prahy do zahraničí a využíváte ke svým cestám na ruzyňské letiště vlastní vůz, museli jste už bezpochyby řešit otázku parkování. Míst, kde můžete auto zanechat, je sice bezpočet, ale jen některé z možností lze označit za rozumné. Nejelegantnějším řešením, jemuž nelze co do kvality servisu zřejmě nic zásadního vytknout, je asi využití služeb nabízených přímo v areálu letiště. Kamenem úrazu je ovšem finanční stránka věci. Ceny parkovného vás totiž rozhodně nepotěší. A s ohledem na to, jak navzdory stále dražšímu provozu aerolinek roste poptávka po letenkách, jdou nahoru také ceny celé řady doprovodných služeb. Už tak vysoké platby za parkování se tedy mohou pohnout směrem vzhůru co nevidět.

Hledáte schůdnější cestu? Chcete citelně ušetřit a přitom se nevzdávat komfortu? Je to velice snadné!

Kvalita za rozumné peníze

Odlétáte na dovolenou a chcete, aby byl váš vůz v naprostém bezpečí? To je velmi rozumné. Rádi byste to měli k terminálu co nejblíže, abyste se nemuseli trápit s těžkými zavazadly? Pochopitelně! A vzhledem k tomu, že máte s dovolenou značné výdaje, které jste si navíc museli pečlivě naplánovat, zkoušíte ušetřit, kde je to jen možné? I to se dá pochopit. Pokud jde o parkování vašeho vozu, naštěstí není nutné se jakkoliv omezovat. Cenově dostupné řešení zkrátka existuje. Kvalitní služby za výrazně výhodnějších podmínek než jsou ty, o nichž byla řeč výše, totiž nabízejí provozovatelé parkovišť v bezprostředním okolí pražského letiště.

Než se podíváme na to, s jakým servisem můžete asi tak počítat, pokud svůj vůz svěříte do rukou některé z těchto firem, čeká na vás pár čísel. Díky fiktivnímu ceníku, který jsme sestavili na základě reálných údajů, si uděláte lepší představu o tom, kolik můžete ušetřit, jestliže zaparkujete nedaleko letiště a nikoliv v jeho areálu.

Fiktivní ceník parkovného - letiště Praha (ceny v Kč)

Počet dní

1

3

7

10

14

21

Nedaleko terminálu

500

650

850

1 000

1 300

1 500

Přímo na letišti

700

1 700

2 500

2 850

3 300

4 000

Komfort a bezpečí jako samozřejmost

Abyste si vysněnou dovolenou co nejvíce užili, měli byste hodit za hlavu všechny starosti. Starost o vaše auto nevyjímaje. Pokud po dobu vaší nepřítomnosti necháte vůz na nějakém neoficiálním parkovišti nebo snad dokonce jenom tak na ulici, příliš klidu vás zřejmě nečeká. Stát se mu totiž může spousta věcí. A to by jistě byla škoda. Jde vám o bezpečí vašeho auta? Chcete pohodlí před odletem i po příletu z ciziny? A nechce se vám platit přemrštěné částky za parkovné? Vyzkoušejte služby některého z provozovatelů parkovacích ploch, které se nacházejí nedaleko letiště! Za rozumné peníze získáte přinejmenším toto:

  • Upravenou a oplocenou parkovací plochu s nepřetržitou ostrahou

  • Bezplatnou dopravu od vašeho vozu až k terminálu a po návratu zase zpět

  • Profesionální servis 24 hodin denně po celý rok

  • Přívětivé ceny a možnost platby kartou i v hotovosti

  • Po předchozí rezervaci jistotu parkovacího místa

Místo si rezervujte předem!

Fakt, že hodláte na parkovném něco ušetřit ještě neznamená, že byste si snad měli odepřít jistou míru komfortu. Pohodlí je při cestování důležité. Stejně tak se nemusíte vzdávat pocitu, že je o váš vůz náležitě postaráno. Zatímco se budete věnovat lenošení na pláži nebo prohlídce památek v některé z evropských metropolí, vaše auto, které jste nechali v Čechách, bude pod nepřetržitým dozorem. Abyste však mohli využít cenově dostupných služeb parkovišť, která jsou umístěna nedaleko letiště, nezapomeňte si na nich rezervovat místo!

Ušetřit můžete až několik tisíc

Kvalitnější provozovatel parkoviště vám rezervaci umožní přímo na svém webu, tedy on-line. To je jistě nejjednodušší. V horším případě si službu objednáte telefonicky. A jak dlouho dopředu je možné místo pro váš vůz objednat? To je různé. Nicméně existují firmy, které jsou v tomto ohledu velice pružné. Takové vám nabídnou možnost učinit rezervaci například s ročním předstihem, ale stejně tak vás nechají parkovací stání objednat i na poslední chvíli. Třeba jen 10 nebo 15 minut před vaším plánovaným příjezdem. Využijte toho a za přijatelnou částku si zajistěte klid a maximální pohodlí!

A mimochodem, na jak dlouho odlétáte? Při takové čtrnáctidenní dovolené totiž můžete výběrem vhodného parkoviště ušetřit klidně až 2 tisíce korun! To zní zajímavě, nemyslíte?

komerční sdělení