Hledáte spolehlivého dodavatele fotovoltaiky v Plzni?

12.07.2023

Fotovoltaická elektrárna je moderní a ekologický způsob výroby elektřiny. Využívá energii slunečního záření a přeměňuje ji na elektrickou energii pomocí fotovoltaických panelů. Prodej FVE je stále populárnější, a to i v Plzni. Jedním z předních dodavatelů FVE v Plzni je společnost Galimed Energy.

Jak funguje FVE a co získáte?

Fotovoltaická elektrárna je systém složený z fotovoltaických panelů, které obsahují polovodičové materiály, jež přeměňují sluneční energii na elektrickou energii. Tyto panely jsou umístěny na střechách budov nebo na pozemcích a jsou propojeny s inverzním zařízením, které mění stejnosměrný proud vyrobený panely na střídavý proud, který je vhodný pro použití v domácnostech nebo firmách. Nejlepší možností je získat fotovoltaickou elektrárnu na klíč.

FVE přináší mnoho výhod a možností. Jednou z hlavních výhod je snížení nákladů na elektřinu. Fotovoltaická elektrárna umožňuje vlastní výrobu elektřiny, čímž se snižuje závislost na dodavateli energie a tím i náklady. Další výhodou je ekologický přínos, jelikož FVE produkuje čistou energii bez emisí škodlivých látek. Prodej FVE v Plzni také nabízí možnost získání dotací a podpor ze strany státu. 

Spolehlivý dodavatel fotovoltaiky v Plzni

Při výběru dodavatele FVE v Plzni je důležité zvážit několik faktorů. Je vhodné se zaměřit na zkušenosti a reference společnosti, aby byla zajištěna kvalita služeb. Dále je důležité zjistit, zda dodavatel nabízí komplexní servis od návrhu až po instalaci a údržbu FVE. Také je dobré se informovat o cenách a možnostech financování.

Společnost Galimed Energy je renomovaným dodavatelem fotovoltaiky v Plzni již od roku 2009. S dlouholetou zkušeností a odborným týmem nabízí kvalitní a spolehlivé služby spojené s prodejem a instalací fotovoltaických elektráren. Společnost se zaměřuje na individuální přístup ke každému zákazníkovi a poskytuje komplexní servis od návrhu a projektování až po samotnou instalaci a údržbu FVE. 

A jak je to s dotací?

Pokud jste majitelem rodinného domu a uvažujete o instalaci fotovoltaické elektrárny (FVE), můžete mít nárok na získání dotace. Pravidla programu stanovují, že dotace může pokrýt maximálně 50% způsobilých výdajů na instalaci systému. Je však důležité dodržovat několik podmínek.

Za prvé, váš dům nesmí mít více než tři bytové jednotky, aby byl oprávněný pro dotaci. Dotace je zaměřena na rodinné domy. Dotace je poskytována pro fotovoltaické systémy, které spolupracují s tepelným čerpadlem. To znamená, že pokud máte v plánu využívat tepelné čerpadlo v kombinaci s FVE, můžete se ucházet o dotaci.

Dále je možné získat dotaci na fotovoltaický systém, který umožňuje ukládání přebytečné energie do teplé vody nebo do baterií. To vám umožní efektivně využívat vyprodukovanou energii a minimalizovat ztráty.

Je dobré vědět, že společnost Galimed Energy vám poskytne ZDARMA konzultaci a zpracování návrhu vhodného systému pro váš dům. Můžete se na ně obrátit s podklady a po konzultaci vám připraví nejlepší řešení přizpůsobené vašim potřebám.

Pokud splňujete výše uvedené podmínky, neváhejte se informovat u společnosti Galimed Energy o možnosti získání dotace na instalaci fotovoltaické elektrárny na klíč.

GALIMED s.r.o.

Na Roudné 443/18, 301 00, Plzeň

DOATACE NA FVEhttps://www.galimedenergy.cz/cz/podpora-dotace/ 

Telefon: + 420 721 878 610

E-mail: kremen@galimed.cz

Komerční sdělení