Jak se nenapálit při koupi ojetého vozu

11.04.2022

V současné době, kdy ceny nových vozů neustále stoupají a navíc je kvůli nedostatku čipů nutné na vůz i několik měsíců čekat, je nákup ojetého automobilu pro mnoho zákazníků daleko smysluplnější variantou. 

Při nákupu ojetého auta na vás ovšem čeká spoustu dalších rizik, obzvláště v případě, že nejste profesionální automechanik a musíte se spolehnout na informace, které vám poskytl prodejce. Může se tak snadno stát, že si ojetý vůz dostatečně důkladně neprohlédnete a nakonec utratíte spoustu peněz za opravy. Nebo ještě hůře, policie vám auto zabaví jako kradené. Při koupi ojetého auta je proto velmi důležité, vše si důkladně ověřit a zkontrolovat, což je bohužel pro laika velmi obtížné. Naštěstí však nyní můžete využít moderních technologií, které vám s výběrem správného vozu a jeho kontrolou pomohou.

Carvago vám pomůže najít auto vašich snů

Nyní se již nemusíte při koupi ojetého vozu spoléhat na autobazary a jejich vychytralé prodejce. Pomocí služby Carvago si můžete vybrat ojetý vůz z obrovské nabídky v rámci celé EU. Jejich zkušení technici poté vůz na místě důkladně prověří, a pokud budete s jeho technickým stavem spokojeni, vykoupí jej pro vás a přivezou. Díky prověření vozů Carvago tak nebudete kupovat zajíce v pytli, ale sami se můžete rozhodnout, zdali vůz chcete či ne. Každý z vozů je podroben opravdu velmi zevrubné prohlídce, díky které si Carvago může dovolit nabídnout takové podmínky, jako je vrácení koupeného vozu do 14 dní, nebo půlroční záruka.

Auta z ciziny za české koruny

Velkou výhodou pro české zákazníky je možnost platit za auto v českých korunách, ať již je dovezené z kteréhokoli koutu Evropy. Samozřejmostí je také komunikace a veškeré smlouvy v českém jazyce. Pokud chcete spolehlivé auto za méně peněz, je nákup ojetého auta přes Carvago ideální možnost.

Foto: https://pixabay.com/cs/photos/auto-automobil-automobilov%c3%bd-pr%c5%afmysl-2179220/ 

komerční sdělení