Jak v dnešní době zlepšit zabezpečení domácnosti?

05.04.2022

Můj dům, můj hrad. Staré pořekadlo, ale stále platné. Protože si budujete domov po několik let, dokonce po zbytek života, měli byste ho zabezpečit. Ptáte se jak? Čtěte dál a vše se dozvíte!

Ať se vám to líbí nebo ne, svět se řítí do propasti. Všichni chtějí všechno, a proto se z vašeho okolí stává nebezpečné místo. Když si vybudujete ochranu kolem svého majetku, bude se vám spát lépe. Domov musí být především chráněn v době, kdy jste na dovolené, služební cestě nebo prostě v práci. Podívejme se na prvky chytré domácnosti.

Bezpečno uvnitř i venku

Moderní doba vám nabízí nepřeberné množství, jak si zabezpečit pozemky. Ale tyto způsoby mnohdy nic nezmohou proti vychytralým zlodějům. Systém Somfy je ale jiný a záleží na tom, jak jej nastavíte. Různé vychytávky dokáží zajistit bezpečí vašeho domova a také dají vědět, jakmile dojde k pokusu o vloupání.

Vybrat si můžete mezi venkovními a domácími kamerami. V případě nutnosti jdou nainstalovat obě varianty. Jakmile si nastavíte aplikaci v mobilu, budete si moct pravidelně kontrolovat pohyby po pozemcích i v domě. Instalace kamer vám zabere pouze pár minut. Jakmile kamera zaznamená pohyb, uloží si záznam do cloudu. Ihned dojde ke spuštění alarmu a zároveň dostanete zprávu na váš mobil.

Nemusíte se bát, že se vám alarm spustí při každém pohybu vašich zvířat. Jednoduše si v aplikaci nastavíte jejich rozpoznávání a je vystaráno.

Somfy - nejkvalitnější ochrana

Kromě kamerového systému lze využít i chytrý zámek Somfy Door keeper. Systém pojistí lepší zabezpečení. Umožňuje i vzdálenou kontrolu z vašeho telefonu. Dá vám například vědět, jakmile se vaše ratolesti vrátí domů, a především při pokusu o vloupání.

Zapomněli jste zamknout dveře? Ovšem, je to obrovská chyba, ale hned jak si uvědomíte svou nedbalost a podíváte se na upozornění na telefonu, lze dveře zamknout, ale i odemknout, na dálku. Opět se jedná o lehce proveditelnou instalaci výrobku, bez poškození dveří. Chybí vám konkrétní kované výrobky, na kterých chytrý systém aplikovat. Podívejte se na Kovopolotovary.cz.

Zdroj obrázku: Zoomik / Shutterstock.com

komerční sdělení