Jaké jsou výhody sedací soupravy na míru?

24.10.2022

Nabídka obchodníků s nábytkem je opravdu bohatá. Jenže málokdy se vám strefí přesně do vkusu. Pokud jste s nabídkou nespokojení, neslevujte ze svých nároků. Vsaďte na sedací soupravu na míru. Zjistěte, jaké jsou její výhody.

Velikost přesně podle vašich představ

U sedací soupravy na míru nemusíte dělat žádné kompromisy, co se velikosti týče. Jedná se nejen o klasické rozměry, ale například i o výšku područek, podsedáku a opěradel. Každému totiž vyhovuje něco jiného a jen takto máte možnost přesně to, po čem vaše srdce touží (například starším osobám se lépe vstává z výšky). U sériového nábytku nic takového zařídit nelze.

Perfektně zapadne malé i velké domácnosti

Pokud máte malý obývací pokoj v paneláku, může se stát, že vám do něj sériově vyráběný nábytek nebude dobře pasovat. Zejména jestli máte co dočinění s atypickými půdorysy. Nábytek na míru je však optimálním řešením i pro velké místnosti, kde například toužíte po nábytku v neobvyklém tvaru. Výrobce se postará o to, že do vaší domácnosti perfektně zapadne a vyplní daný prostor.

Můžete si zvolit potah

Výrobci sedaček na míru nabízí pro své modely několik druhů potahů. Za nejluxusnější materiál je stále považovaná kůže, jenže, co když se vám nelíbí odstín, ve kterém je inzerovaná? Firma vám ráda nabídne odstíny další - jak studené, tak teplé.

A kdo netouží po kůži, má na výběr z dalších materiálů. Některé mají dokonce speciální vlastnosti, například odpuzují tekutiny. Zkrátka nejste ničím limitovaní.

Vyšší kvalita zpracování a materiálů

Sériově vyráběné sedačky moc dlouho nevydrží. Ať už se jedná o nekvalitní kostru nebo podsedáky, které se po pár měsících prosedí. Nemluvě o ošoupaných potazích. Výrobce sedacích souprav na míru si zakládá na odolnosti svých produktů a vybírá jen kvalitní materiály, jak pro kostru, tak pro čalounění, které bývá vysoce otěruvzdorné.

U sedačky na míru se vám rozhodně nestane, že byste ji za pár let museli schovávat za přehoz. Naopak. Taková kožená sedací souprava vydrží celé generace, stačí ji věnovat pravidelnou péči.

3D konfigurátor napoví, jaký bude výsledek

Většina firem, které nabízí sedací soupravy na míru, pro zákazníky vytvořili 3D konfigurátor. Do něj zadáte, jak by nábytek měl vypadat a on vám vygeneruje realistický návrh. Snadno si tak představíte, jaký bude výsledek, a případně můžete ještě poptávku libovolně pozměnit.

Cena se téměř vyrovná sériovým kouskům

Když zvážíte fakt, že u sedací soupravy na míru si můžete vybrat vlastní potah, barvu i typ konstrukce, nevyjde vás o moc dráž než sériově vyráběné kusy. Kdyby vám totiž obchodník s nábytkem měl takto upravit sériovou pohovku, vyjde vás to na téměř stejné peníze.

komerční sdělení

Fotka od ErikaWittlieb z Pixabay