Jaký dárek pro přítele?

23.08.2023

Sháníte dárek pro přítele? Dědečka, tatínka, bratra, nebo kolegu z práce? Pár tipů bychom pro vás měli.

Výběr dárků někdy může být pěkně tvrdým oříškem. I přesto, že jsou obchody přeplněné zbožím různého divu, které by mělo uspokojit všechny skupiny obyvatel, když přijde na věc a my skutečně máme něco druhému koupit, najednou tápeme. Přemýšlíme, procházíme obchody, surfujeme na e-shopech a nevíme, čím blízkého obdarovat. Tak se ten oříšek pokusíme společně rozlousknout.

Co obdarovaný potřebuje?

Dárek by obdarovaného v první řadě měl potěšit. Ale také by bylo dobré, aby ho v budoucnu využil. Proto mu pořiďte něco, co potřebuje. Dosloužilo dědečkovi staré rádio? Tak mu pořiďte nové.

Jaké má koníčky?

Dobré je také vycházet z koníčků a zájmů toho, komu chcete pořídit dárek. Rád bratr hraje hry na Playstationu. Pořiďte mu tedy nějakou hru. Máte po boku náruživého čtenáře? Určitě nic nezkazíte knihou. Darovat ale můžete i zážitky. Má váš přítel rád rychlá auta? Kupte mu zážitkovou jízdu v závodním autě na okruhu. Má rád adrenalin? V tom případě by mohl ocenit seskok padákem.

Darujte vzpomínky

Skvělým dárkem jsou vzpomínky, například fotografie na společné zážitky. Ale v nějaké originální formě. Dárek pro přítele tak může být tričko nebo mikina s nějakou fotografií dle vašeho výběru. Třeba z dovolené. Pokud nechcete použít fotografii, můžete tričko, mikinu, nebo šátek na e-shopu dareckyodsrdce.cz nechat nechat opatřit nějakým potiskem.

Buďte originální

Nebo můžete jít ještě dál. Na zmíněném e-shopu dareckyodsrdce.cz je k sehnání spousta dalších předmětů, které je možné nechat potisknout. Spolu s klasickými kalendáři se jedná se o hrnečky, pexesa, SPZ značky, podložky pod počítačovou myš, USB klíče, placatky, a dokonce i vůně do auta.

Jak vidíte, fantazii se meze nekladou.

komerční sdělení

Image by Motaz Tawfik from Pixabay