Je čas na nové dresy. Pořiďte si je od českého výrobce

21.02.2021

Má váš sportovní tým dresy? Nebo přemýšlíte nad novými? Spojte se s českým výrobcem dresů DDsport. Stane se vašim partnerem, který se kdykoliv postará o doplnění dresů pro vaše členy, ale rovněž vám pomůže s návrhem nových či s modernizací stávajících.

Sportovní týmy potřebují svoji identitu. Tu prezentují především na svých dresech. Jednotný dres stmeluje jakékoliv týmy. Je jedno, jestli hrajete hokej, fotbal, věnujete se hasičskému sportu, či si pouze s kolegy chodíte zahrát šipky. Dresy potřebují dětské týmy i dospělí. Vždy vedou k posílení ducha týmu a jsou rovněž praktické, protože dobrý dres není jen identifikací, ale je z kvalitních funkčních materiálů vhodných pro ten který sport.

Prestižním českým výrobcem dresů napříč spektrem různých sportů je DDsport

25leté zkušenosti udělaly z firmy DDsport lídra, který přesně ví, co týmy, profesionální, poloprofesionální i amatérské, potřebují. Firma obléká sportovce a zájemce o pohybové aktivity napříč spektrem všech sportů - těch s obrovskou členskou základnou, i ty, jež fungují spíše na zájmové úrovni. Tradičně nejžádanějšími jsou hokejové dresy, ale i fotbalové dresy. Tyto sporty jsou u nás dlouhodobě velice oblíbenými a členská základna se rekrutuje již v předškolním a mladším školním věku. Zájem o tyto sporty však vydrží i dospělým, a tak si dresy pořizují rovněž různé lokální vesnické týmy, pro které jsou zejména fotbalové zápasy mezi obcemi skvělým povyražením.

Mezi sporty pro mladé však figuruje i další - florbal

Tento sport, přestože je podle ortopedů skutečně problematickým pro klouby, doslova okouzlil mladou generaci. Takže na druhou stranu, buďme rádi, že se děti chtějí sportu věnovat. Rodiče mají tento sport rádi rovněž, protože neznamená pořizování předražené výbavy, jako u hokeje, ale ani náročné zapojení rodičů do sportovních aktivit, jak je to u fotbalu. Děti prostě trénují ve školních tělocvičnách a baví je to. A mnohé z nich nosí právě florbalové dresy od DDsport.

Ne každý však ví, jak obrovskou členskou základnu má u nás hasičský sport

Úspěch má ve městech, hitem je zejména v těch menších, ale i na vesnicích. Svoje svěřence trénují dobrovolní hasiči a v hasičském sportu máme úspěch i ve světě. A ani mezinárodně to vzhledem k členské základně není žádný outsider. DDsport vyrábí velice povedené a praktické hasičské dresy, či přesněji, dresy pro hasičský sport. Sportu se věnují dívky i kluci.

Nechte si vyrobit dresy v DDsport

Ať si tedy potřebujete pořídit dresy na šipky, či dresy na některý z populárních sportů, oslovte českého výrobce dresů DDsport. DDsport nabízí pravidelně nové kolekce dresů s možnostmi individualizace podle barev a potisků. Tým grafiků vám je schopen pomoci s návrhem vašeho týmového dresu, nebo vyrobit dres podle dodaného návrhu. Zakázky firma archivuje, takže snadno pak máte možnost kdykoliv poptávat dotisk, byť jediného kusu, například pro nového člena týmu. Firma používá funkční materiály dresů, kvalitní sublimační tisk vhodný i na ty nejnáročnější potisky a zvolit si lze i tisk zářivými fluo barvami.

komerční sdělení