Je čas nachystat vánoční dárky pro zaměstnance

09.10.2022

Říjen je měsíc, kdy začínáme chystat vánoční dárky. Oplatí se do toho pustit s předstihem, nejen pokud jde o rodinu. U dárků firemních, pro zaměstnance a obchodní klienty, je to nezbytné. Už máte vybrané vánoční dárky pro zaměstnance? Zkuste to letos jinak.

Zaměstnance si je zapotřebí hýčkat. Zejména ty nejlepší si je nutné udržet, aby nás o ně nepřipravila konkurence, nebo třeba obchodní partneři, se kterými jsou naši zaměstnanci v pravidelném styku. Možností, jak si zaměstnance udržet, je poměrně dost, ale běžné benefity již nemusí stačit. Nabídnout dobrý plat, odměny a další finanční benefity - to je samozřejmostí. Zajistit zaměstnancům různé vzdělávací benefity - tohle vlastně děláme pro firmu jako takovou. Trendem je dnes postarat se i o kulturní a sportovní vyžití zaměstnanců, či dokonce jejich rodin. Stále ale chybí osobní rozměr odměn zaměstnanců. Ten je nejdůležitější, přitom investice do něj nemusí být zas tak velká. Nezapomínejte proto na vánoční dárky pro zaměstnance. Hitem jsou dnes gurmánské dárky.

Pojďte svým zaměstnancům o Vánocích podráždit jejich chuťové buňky

Některé dříve úspěšné dárky a dárečky již v dnešní době neobstojí. Nehodí se již ani jako dárky pro obchodní klienty, už vůbec ne pro zaměstnance. Trika s firemním logem, propisky, vizitkáře, diáře a kalendáře - mnohé z toho už dnes technicky zdatní lidé vůbec nepoužívají. Navíc potřeby lidí se v současnosti hodně individualizují, takže někdo nepotřebuje papírový diář vůbec, jiný hledá diář týdenní, další denní, pro někoho je správnou volbou motivační diář či pouhý blok ve stylu "to do". Všichni však máme zmlsané chuťové buňky, a proto se dnes hitem mezi firemními dárky staly různé delikatesy.

Nejlepší firemní dárky nakoupíte u specialistů na dobroty

Naše chuťové buňky i preference, co se týče jídla, se různí. Někdo si zakládá výhradně na zdravých dobrotách, jiní milují sladké, další třeba kvalitní vína. Specialista na ořechy, sušené ovoce, semínka a další zdravé mlsání, firma Nutsman, nabízí rovněž gurmánské dárky na míru. Hodí se jako firemní dárky pro obchodní klienty, ale též jako vánoční dárky pro zaměstnance či jejich rodinné příslušníky. I ty se je totiž dobré hýčkat.

Firma již připravila katalog firemních vánočních dárků pro rok 2022. Najdete tam exkluzivně balené ořechy, čokolády, sušené ovoce, též slané gurmánské pochoutky a víno. Vybrat si lze malé dárky, ale i větší balíčky kombinující více produktů. V Nutsman se postarají o vše, včetně potištění dárků firemní identitou, balení a doručení. Dárky budou připraveny k okamžitému obdarování. Nemusí jít pouze o velké objemy. Vlastní obaly je možné mít na dárku již od jednoho kusu.

Podívejte se též na katalog čokolád a perníčků. Nechte si pro předvánoční období vyrobit tyto drobné dárečky s logem vaší firmy, případně s poděkováním pro své zákazníky, a přiložte je jako dárek ke každé objednávce.

komerční sdělení