Je Denisa Nesvačilová samá modřina?

08.01.2024

Na co se spousta Čechů nejvíce těší? Na tradiční opening ve slunném Nassfeldu v jihorakouských Korutanech. Tato událost se stala pravidelným zimním zážitkem, který spojuje nejen skvěle upravené a oblíbené sjezdovky, ale také vynikající gastronomii, wellness, apres ski a večerní zábavu.

Mezi hosty letošního setkání patřil herec Martin Dejdar se svojí manželkou Danielou, synem Matějem a dcerou Sárou. Pobyt zde patří ke každoročním rituálům, protože toto místo miluje již dvacet let, ale takto se s rodinou sešel na dovolené až po půl roce. Vždy se rád zastaví v restauraci u Slováka, kde se konají pravidelné diskotéky a večírky, na kterých se podílí, a také si u Martina Forgaše pochutnává na specialitách slovenské, rakouské a české kuchyně. 

"U "Slováka" je vždycky dobře! Mj. jsem tam potkal Denisu Nesvačilovou. Do té doby jsem se neznali. Denisa je nesmírně vtipná, nejen že jsme spolu pak večer moderovali, ale zazpívali a nejeden kalíšek pozvedli", dodal Martin Dejdar.

Právě Denisa Nesvačilová, která přijela s maminkou Romanou Malenickou, si pobyt neskutečně užila a snažila se zrelaxovat po náročných dnech natáčení. Po dvou letech se postavila na snowboard, a přestože čelila častým pádům, neztrácela dobrou náladu a z plných sil bojovala. 

"Válím se myslím statečně, takže si tady potvrzuji, co jsem potvrdila za poslední dobu mnohokrát, že když člověk spadne, tak má říct "do pr..le", zvednout se a zase jet s úsměvem od ucha k uchu. Tak tu statečně bojují a myslím si, že jsem dobrou kulturní vložkou pro ostatní. Jen doufám, že nebudu samá modřina, aby mně pak při natáčení nemuseli celou maskovat krémy ", dodala s úsměvem Denisa. 

Co ji však rušilo v užívání nádherného počasí a sjezdovek, bylo časté telefonování. Kdo jí tak často volal, ale nechtěla prozradit. "Tak samozřejmě, že mně volají především pracovně, ale některé hovory až tak pracovní nejsou", dodala šibalsky Denisa s tím, že pravým důvodem byla především práce, což malinko rušilo tu nádhernou atmosféru. Tento rok to však má s nadsázkou vymyšlené jinak. "Řekla jsem si, tento rok budu pracovat míň za víc peněz", zmínila Denisa s tím, že chce mít více času především na rodinu a kamarády.

Celý pestrý program openingu připravili manželé Vendy a Petr Kopalovi z CKPK. Díky nim se všichni mezi sebou znají a vše co se šustne je naprosto bezprostřední.

Denisa i její maminka Romana byly ubytovány v hotelu Gartenkofl hned u lanovky. Posteskly si, že na sebe normálně nemají moc času a zde se konečně společně mohly vyřádit nejen na sjezdovkách, ale také poznat nové lidi a načerpat síly. 

"Užívám si, že mě s sebou Denisa vzala a že jsme spolu mohly být čtyři krásné dny. V Praze na sebe nemáme vůbec čas. Všechno je tady nádherné, krásné ubytování, nádherné sjezdovky, upravené tratě, výborné jídlo, super parta i další lidi. Vždycky byl můj sen bydlet přímo v hotelu u sjezdovky, teď se mi to poprvé splnilo. Ráno vstanu, jdu na bohatou snídani, obléknu se a hned jsem po pár metrech na sjezdovce a nemusím nikam dojíždět", svěřila maminka Denisy, která si společně s dcerou ráda dopřávala např. středomořské lahůdky přímo v hotelu, wellness, kde o ně bylo královsky postaráno. 

Obě jsou brutálně akční a u žádné zábavy nesměly ani jedna chybět. I díky nim se večerní diskotéky protáhly vždy dlouho do noci. Na nich měla Denisa zakázáno prozradit, že Romana je její maminka a musela jí říkat křestním jménem.

Martin Dejdar, pravidelný návštěvník Nassfeldu si více než dvacet let užívá výhod tohoto místa, kde zná každý kout. S rodinou nikam nespěchá, nemusí nic vymýšlet, prostě ví, kde se dobře nají, kde si zasportuje, oddychne a kde stráví nezapomenutelný čas.

A co si všichni hosté přáli? Hned jak to půjde se opět zde setkat, užívat a odpočívat.

Oblíbený opening v Nassfeldu pořádají manželé Vendy a Petr Kopalovi z cestovní kanceláře CKPK.

Zdroj: TZ Orca-Agency.cz

Foto: Archiv CKPK