Jiří Krampol v obležení vítězek Miss České republiky. Kdo se stará o vzhled známých osobností a krásných Miss?

18.02.2020

Vítězka Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová společně s I. Vicemiss České republiky 2019 a Miss Sympatie Sárou Lyčkovou věnovaly nedělní dopoledne kráse a relaxaci. Zavítaly k doktorce Ivaně Němečkové a podstoupily celkem tři procedury. Přišel i herec a komik Jiří Krampol, který dívky bavil humornými historkami. Zavzpomínal na veselé příběhy z natáčení filmu Parta Hic i na zajímavé hosty pořadu Nikdo není dokonalý.

Jak jinak strávit víkend, než odpočinkem a relaxací? Vítězky Miss ČR dorazily do Aurum Clinic, kde společně s hercem, moderátorem a komikem, Jiřím Krampolem, navštívily doktorku Ivanu Němečkovou a nechaly se zkrášlit. Nedávno médii proběhla zpráva, kdy Jiří Krampol podstoupil drobné zákroky. Stejně jako známé osobnosti Yvetta Blanarovičová, Petra Janů, Karel Gott, Jan Přeučil, Eva Hrušková, Gabriela Partyšová, Jan Rosák či Iva Janžurová, i Jiří Krampol se svěřil do péče Aurum Clinic, kam zavítaly i vítězky Miss České republiky. Jakými procedurami dívky prošly? A proč by se i mladé dívky měly starat o pleť?

Na úvod děvčata čekala konzultace, kde s paní doktorkou společně vybíraly vhodné procedury. Pro modelky je nejdůležitější krásná pleť, proto se s paní doktorkou zaměřily zejména na ni. Dozvěděly se například, jak správně o svoji pleť pečovat a jaké faktory ji nejčastěji ovlivňují.

První procedura, kterou vítězky podstoupily, byl SILKPEEL. SILKPEEL je unikátní přistroj pro hloubkovou hydrataci, omlazení pleti, vyhlazení vrásek a odstranění pigmentací nebo akné. Cena jedné aplikace je 1. 500 Kč. "Jedná se o naprosto bezbolestný zákrok," uvedla vítězka Miss České republiky 2019 Nikola Kokyová. Po SILKPEELU následovalo HIFU. Tato novinka v estetické medicíně napomáhá k odstranění přebytečných tukových zásob a zpevnění povadlé kůže. Cena jedné sekce činí 1. 000 Kč. "Proceduru jsem si moc užila. Na obličej jsem dostala gel, který byl následně přístrojem, z kterého šlo teplo vmasírován do pleti," popsala I. Vicemiss České republiky 2019 a Miss Sympatie Sára Lyčková. Poslední proceduru, kterou dívky podstoupily, byla mezoterapie.

"Tato terapie spočívá v aplikaci mikro-aktivních látek přímo do střední vrstvy kůže. Výživné látky jsou vpravovány ultra-tenkou jehlou přímo na určené místo. Při mezoterapii je používána buď čistá kyselina hyaluronová, nebo směs kyseliny hyaluronové s roztokem iontů vitamínů a vyživujících látek. Tato procedura pomáhá zvýšit prokrvení v místě aplikace, dodá potřebné látky přímo do poškozené lokality, zlepšuje vzhled kůže, hydratuje ji a omlazuje. Cena této procedury je 2. 500 Kč." Popsala doktorka Ivana Němečková.