Jíst je trendy. Neomezujte se v módě ani v jídle

27.05.2022

Zúčastněte se s módním e-shopem Answear.cz mezinárodní fotografické soutěže, která letos probíhá pod heslem Art Food Inspirations".

Jídlo se stalo stejně trendovou záležitostí jako samotná móda a tyto dva světy se stále více propojují. To souvisí také s pozitivním vnímání těla, které je dnes velkým společenským tématem. Hladovět už totiž není trendy. Právě proto se jídlo stalo hlavním tématem aktuálního 3. ročníku soutěže módního e-shopu Answear.cz pořádané v rámci strategie "Lifespiration starts here". Cílem je povzbudit lidi, aby ochutnali život a hledali inspiraci související s jídlem.

POPADNĚTE FOTOAPARÁT NEBO TELEFON ZAPOJTE SE DO SOUTĚŽE!

Stačí pořídit fotku nebo video inspirované kulinářským zážitkem. V kuchyni můžete experimentovat, kombinovat protichůdné ingredience, a přitom se bavit nebo se vydejte na dobré jídlo do ulic. Soutěžní úkol je jednoduchý: pořiďte fotografii nebo video inspirované momentem souvisejícím s jídlem. Zveřejněte dílo na svém Instagramovém profilu spolu se stručným příběhem, který se za soutěžním dílem skrývá. Nezapomeňte přidat hashtagy #foodspirationcz, #answear_cz a označit profil @answear_cz. Výtvory je možné přihlašovat do 30. června 2022.

Autoři nejlepších fotografií či videí mají šanci vyhrát jedinečné ceny - hlavní cena: 15.000 Kč v hotovosti, další ceny: 5 x poukázka v hodnotě 1500 Kč na nákup na Answear.cz.

Hodnotit bude odborná porota

Soutěžní fotografie a videa bude hodnotit odborná porota, která vidí inspiraci na každém kroku.

Načerpejte inspiraci

Ani tentokrát vás nenecháme na vaše kreativní nápady samotné. Inspiraci najdete na profilech ambasadorek soutěže, kterých je tentokrát rovnou pět. Na krásné fotky, které zachycují lákavé pokrmy a produkty z naší kategorie Home & Decor natrefíte u Romany Böhmové alias @naskokvkuchyni. Na zdravé a výživné recepty se můžete těšit na profilu finalistky kulinářské show MasterChef Ivy Sarauerové alias @ivka_fitbake. Nádherně stylizované snídaně, brunche a další dobroty do útulného domácího prostředí naleznete u Martiny Hladjuk alias @mamachefcz. Anebo hledejte inspiraci na dokonalé gastro štěstí u Jany alias @slepicarnablog. Pokud si už nevíte rady, zaručenou jistotu, že bude navařeno a napečeno máte u Aleny Kolaříkové alias @bohynekuchyne.

Podrobnosti o soutěži naleznete v jejich pravidlech na webu: https://lifespirationstartshere.answear.cz

Neváhejte a ukažte nám svou #foodspiration - popadněte fotoaparát a pusťte se do práce!