Karin Ann Představuje Nový Singl "SHE" a Debutuje na Newyorském Fashion Week

20.02.2024

Československá zpěvačka Karin Ann, která nedávno oslavila své 21. narozeniny, rozšiřuje svůj repertoár novým singlem "SHE".

Navzdory svému mladému věku už má přes 11 milionů přehrání na Spotify a pomalu se stává jednou z výrazných hudebních postav na světové alternativní popové scéně.

Singl "SHE" přináší odvážnou skladbu s uhrančivým zvukem zkreslených kytar, vyprávějící příběh o objevování krásy, úniku a blaženosti. Karin Ann poukazuje, že tato píseň je jiná od jejích předchozích skladeb, které byly spíše melancholické. Píseň "SHE" symbolizuje tajemnou postavu, která se nezabývá se názory ostatních a důraz klade na svou vlastní identitu.

Zpěvačka popisuje podnět k napsání tohoto singlu jako důsledek svého boje s nespavostí.

"Můj boj s nespavostí mě často vede k psaní během bezesných nocí. Právě v noci, když jsem procházela svoje poznámky v telefonu, jsem narazila na větu, která mě inspirovala k napsání této písně. Psát veselé písně je pro mě náročné, a "SHE" mi tak umožnila objevovat nová území," sděluje Karin Ann.

Přestože zpěvačka neodhaluje hlubší význam textu písně, naznačuje, ráda umožňuje posluchačům volný prostor pro vlastní výklad. Její hudba se věnuje tématům jako genderová rovnost, duševní zdraví a lidská práva. Prozkoumává vnitřního boje mladých lidí, včetně témat jako mladá láska, toxické vztahy a nejistoty. Karin Ann také otevřeně sdílí své zkušenosti jako queer osoba vyrůstající na Slovensku.

Nový singl "SHE" je také spojen s premiérou na newyorském Fashion Week, kde Karin Ann s kapelou představila svou hudbu naživo. Tato událost přichází po jejím nedávném objevení se na billboardu na Times Square v rámci Spotify's EQUAL Music Program a po výhře v kategorii Nejlepší hudební video na Mnichovských hudebních cenách v roce 2021.

Karin Ann postupně stoupá na výsluní alternativní popové scény a její příběh o úspěchu a odvaze pokračuje. S hudbou, která se dotýká srdcí posluchačů a zároveň odráží osobní příběhy zpěvačky, slibuje nový singl "SHE" další pozoruhodnou kapitolu v kariéře talentované umělkyně.

Autor: Lukáš Krajčo
Foto: Cameron lindfors