Koupit si vlastní nemovitost v Itálii není nic těžkého

10.10.2021

Když začnete uvažovat nad nákupem nemovitosti, zajisté se zamyslíte i nad tím, jestli je její nákup v tuzemsku vhodný. Ceny nemovitostí jsou tu neúměrně vysoké k tomu, kolik Češi vydělávají.

Není divu, že se stále více lidí ohlíží po nákupu zahraničních nemovitostí, jejichž ceny nejsou tak vysoké a získáte za ně například krásný dům u moře. Mezi nejlepší destinace pro nákup nemovitosti patří Itálie. Tato krásná země není daleko a přesto nabízí nesrovnatelně hezčí místo k životu, teplé klima, moře a vyšší životní úroveň. Věděli jste, že si můžete nemovitost v Itálii snadno koupit?

Jak na nákup italských nemovitostí

Po celém území Itálie je nespočet nemovitostí, které hledají nového majitele a nejde jen o domy nebo byty, ale také o pozemky, komerční objekty nebo i farmy. Všechny je můžete objevit na realitním portálu https://www.italicahomes.com/cs, který se na prodej italských nemovitostí specializuje. Najdete zde nemovitosti k prodeji z celé Itálie. Můžete si zde snadno pořídit nemovitost pro rekreaci, pro život i pro byznys, využití je jen na vás. Nemovitosti v Itálii jsou na webu přehledně rozdělené do kategorií a hledat je můžete i s pomocí mapky nebo filtru, ve kterém si nastavíte svá kritéria. U každé nemovitosti je uvedena cena, podrobné informace a také řada fotografií.

Krásná vila v Toskánsku? Žádný problém

Pokud máte v Itálii nějakou oblíbenou lokalitu, můžete si v ní pořídit nemovitost. Pro mnoho lidí je jednou z nejkrásnějších oblastí Toskánsko. Můžete si v této lokalitě nemovitosti prohlédnout a když vás zaujme krásný dům s výhledem na moře v Toskánsku (Haus mit Meerblick in der Toskana), můžete si ho jednoduše pořídit. Realitní specialisté vám zajistí prodej nemovitosti. Pokud nemáte s nakupováním nemovitostí v zahraničí zkušenosti, samotný web se pro vás stane i zdrojem mnoha důležitých informací. Jestliže jste nad nákupem nemovitostí v Itálii ještě nikdy neuvažovali, možná byste si měli projít nabídku krásných domů v této zemi, třeba se stane tou pravou inspirací, která ve vás zažehne touhu pořídit si zde vysněný domek, restauraci nebo třeba pozemek. 

Komerční sdělení