Krásné a zdravé vlasy začínají v kadeřnictví

07.01.2022

Toužíte po krásných, hustých, dlouhých a zdravých vlasech? Velmi důležité samozřejmě je, jak pečlivě se o ně staráte. Ještě před domácí péčí však stojí výběr vhodného kadeřnictví. Neváhejte do střihu a barvení něco investovat, hrají velkou roli.

V kadeřnictví Praha 5 s názvem Barber's wife se netají tím, že jejich vizitkou jsou zdravé a krásné vlasy klientů. Dělají maximum pro to, aby jim k nim pomohli. Součástí péče je tedy také ošetření kvalitní kosmetikou a poskytnutí rad, jak o váš typ vlasů pečovat. Návštěva kadeřnictví by rozhodně neměla být pouze o střihu nebo barvě.

Nejde jen o vlasy, nýbrž i o pokožku

Spousta lidí se domnívá, že pro hezké vlasy je nutné se dobře starat o vlasy. To je sice pravda, avšak opomíjet byste neměli ani péči o vlasovou pokožku. Vždyť právě z té vlasy rostou. Neváhejte ji vyživovat, masírovat a hlavně vysušovat. Vlasová pokožka funguje jako les, a pokud je vlhká, vytváří nežádoucí plísně. Mimochodem, šamponem byste měli mýt především pokožku, ne vlasy. Konce vlasů nepotřebují tolik šampon, spíše výživnou masku či kondicionér.

Tyto základy a také další individuální rady podle typu vlasů vám poskytnou v dobrém kadeřnictví. Hladké vlasy totiž potřebují jinou péči než vlasy vlnité.

Jak si vybrat dobré kadeřnictví?

Můžete se zeptat svých kamarádek, zejména těch, které se mohou chlubit dokonalou hřívou. Případně neváhejte hledat na internetu. Dnes už není problém najít si recenze a zkušenosti zákazníků. Prohlédněte si profily kadeřnictví na sociálních sítích, zhlédněte fotografie realizovaných proměn a oživení vlasů. Každé kadeřnictví se rádo pochlubí.

Neváhejte vyzkoušet více kadeřníků či kadeřnic. Pokud první kadeřnictví nesedne, zajděte příště jinam. Ve finále je samozřejmě lepší, když se o vlasy stará dlouhodobě jedna a ta samá osoba, ale nejdříve musíte najít tu pravou.

Dopřejte vlasům moderní metody

Služby ve starším kadeřnictví bývají často levnější, avšak připlatit si v moderním kadeřnickém salónu se doopravdy vyplatí. Obvykle si totiž připlácíte za kvalitní vlasové přípravky a moderní vlasové kúry. Trendem posledních let je například výživa metodou Olaplex. Jde o výživnou kúru, která vlasům navrátí pevnost a zdraví, zamezuje poškození vlasu při barvení či melíru. V Barber's wife pak nabízejí ještě Keratriplex, další typ intenzivní kúry s masáží hlavy.

Dopřejte si účes, po němž toužíte

Chcete si vlasy obarvit, ale barvení přece škodí? Sníte o vlasech rovných jako hřebíky, jenže každodenní žehlení jim neprospívá? Nedělejte kompromisy. I vy můžete nosit účes podle svých představ, chce to jen dodržovat zásady, jež vám poradí kadeřnice nebo kadeřník.

Stejné pravidlo samozřejmě platí i pro muže. Také ti se chtějí líbit a pravidelná návštěva barbera je dnes považována za běžnou věc. Tak příště se vydejte třeba do Barber's wife! Pečují i o vlasy žen, mužů i dětí.

Foto: https://www.facebook.com/barberswife.cz 

komerční sdělení