Křest kalendáře Miss ČR 2020

19.12.2019

Ve středu 4. prosince 2019 v restaurační části DUPLEX, THE ROOFTOP VENUE proběhl křest nového kalendáře Miss České republiky 2020. Kalendáře můžete zakoupit online na e-shopu Mironet.cz. Výtěžek z prodeje těchto kalendářů putuje ze 100 % na charitativní činnosti.

Kromě samotného křtu kalendáře ale proběhlo oficiální předání ročního postgraduálního studia na EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION (zakladatel: Ing. Vladislav STANKO, MBA, LL.M.). Toto vzdělávací centrum z pozice přední české vzdělávací instituce rozšířila v roce 2018 organizační složku v SR, v srbském Bělehradě a v roce 2019 plánuje spustit další novou pobočku mimo EU v Moskvě. Kromě vzdělávacích aktivit se EUROPEAN INSTITUTE dlouhodobě a výrazně věnuje charitativním projektům, jako například podpoře nadacím Pomozte dětem NROS a ČT, Archa Chantal založené Chantal Poullain-Polívkovou, Krása pomoci Miss World 2006 Taťány Gregor Brzobohaté (Kuchařové) a mnoha dalším, podpoře Evropských cen TREBBIA, které v přímém přenosu ČT a RTVS probíhají každý rok na Pražském hradě. Vítězka Miss České republiky Nikola Kokyová převzala voucher z rukou samotného majitele a jednatele, pana Vladislava Stanka. První přednášky ji čekají z kraje ledna 2020. Kromě studia na Pardubické škole a missích povinností si teď přidala ještě tuto náročnou školu. Držíme pěsti a jestli se vše podaří, na podzim Nikola převezme diplom a získá titul MBA.

Součástí večerní události byla i módní přehlídka slovenské návrhářky žijící v České republiky, Jenny Jeshko. Její modely včetně kabátů a doplňků představily finalistky Miss České republiky. Veškerá její tvorba je ruční práce a je k dostání v nově otevřeném ateliéru F. Designers.

ONLINE NÁKUP KALENDÁŘE ZDE: https://www.mironet.cz/kalendar-miss-ceske-republiky-2020+dp420714/

Výtěžek putuje ze 100 % na charitativní účely.