Kryt na mobil: tohle většina lidí nedělá!

12.10.2021

Podle průzkumů má každý z nás mobil v ruce denně více než stokrát a přitom mu věnujeme extrémně malou pozornost. Řešíme, jestli máme bílé zuby, skvělý účes, perfektní oblečení a čisté nehty. A pak úplně v klidu vytáhneme usmolený mobil a prasklé krycí sklíčko.

Mobil uvidí každý: nejen na selfie

Kdo s vámi chodí na každou schůzku? Kdo je s vámi v restauraci, kině, diskotéce a má výsadní pozici na vašem stole, ruce, poličce? Ano, ano - je to váš mobilní telefon. Ale pozor, nejen že ho berete všude s sebou, ale také je hlavním hrdinou vašich selfie. Určitě si vzpomenete na mnoho bulvárních mini kauz celebrit, kde hlavním tématem jejich selfíček bylo špinavé zrcadlo, neuklizený pokoj a.. špinavý či prasklý mobil.

Špinavý mobil? Určitě má nepořádek v domě, tím pádem i v životě

Zní to přehnaně? To si pište, že zní. Funguje to tak v realitě? A to si pište, že funguje. Zkratky v lidské psychice existují a "halo efekt" neboli efekt prvního dojmu tu s námi zůstane asi napořád (i když se můžeme tvářit, v jak hyperkorektní společnosti žijeme). Chcete příklad? 

Představte si, že chvíli před důležitou schůzkou vám upadne mobil. Praskne vám displej a na schůzku dorazíte s rozbitým mobilem. Jak můžete působit? Jako nezodpovědná osoba, která si nedává na věci pozor a neřeší detaily. Že vám mobil spadl půl hodinu před schůzkou? Koho to zajímá...

Udržujte mobil v top stavu: super kryt a krycí sklo je základ

Jste člověk pohybující se v obchodním prostředí? Záleží vám na tom, jaký dojem děláte na druhé? Tak udržujte mobil v TOP stavu. Mobil se do nás vrůstá a stává se součástí nás. Je zrcadlem naší osobnosti. A nejen jí. Takové pouzdro na mobil je i součást šatníku.

Intimní pouzdro na mobil do práce nepatří

Tak jako nechodíte na pracovní pohovor v teplácích, tak stejně by věci z vašeho intimního života měly zůstat utajené. Líbí se vám roztomilý kryt na míru, kde sedí vaše dítě na nočníku nebo si hraje nahé u moře? Tak dobře, ale nechejte si ho na doma. Do práce a společnosti volte decentnější vzory krytů na mobil. Je běžným zahraničním trendem, že ženy mají obalů na mobil více a mění je dle vhodné příležitosti. Tedy jiný obal na cvičení (třeba odolný), další na večírek (oh, so cute) a neutrální na obchodní schůzky.

Takže?

Jestli vás námět důležitosti vyladěného telefonu jakožto součástí vás a vaší image zaujal, tak se určitě koukněte na největší e-shop s příslušenstvím k mobilním telefonům https://www.promobily.cz. Kromě pouzder tam najdete i jiné vychytávky jako jsou držáky mobilů do auta, na kolo, na koloběžku, ale i stativy, popsockety nebo sluchátka. 

komerční sdělení