Kuba v srdci Evropy: Habana Social Club vystoupí v rámci rozlučkového evropského turné v Praze a Brně

21.03.2024

Skvělá hudba, vášnivý tanec a jedinečný příběh života na karibském ostrově se přenesou do srdcí diváků v Praze a Brně, když se hvězda kubánských nocí, skupina Habana Social Club, ukáže v rámci svého posledního evropského turné.

Tato kapela, známá svými jedinečnými vystoupeními, přinese do obou českých měst neopakovatelný kubánský zážitek, který spojí vášeň, smyslnost, hudbu a tanec.

Úžasnou hudební show s největšími kubánskými hity a akustickými úpravami latinskoamerických světových hitů představí Habana Social Club už 26. května v pražském Kongresovém centru a 27. května v Zoner Bobyhall v Brně. Toto speciální vystoupení bude nejen oslavou hudby, ale také kubánské kultury, která diváky vtáhne do atmosféry života v Havaně.

Habana Social Club není obyčejnou hudební skupinou. Kapela doprovází sóloví tanečníci ze světoznámého klubu Tropicana, což poskytne divákům dokonalou kombinaci hudby a tance, která přenese atmosféru karibského ostrova přímo na scénu.

Chavez Alberto Reyes, frontman skupiny, momentálně zpívá na nejslavnější kubánské scéně El Guajirito, kde se vstupné pohybuje kolem přes100 dolarů. Tato částka je na kubánské poměry obrovská, což svědčí o jeho talentu a popularitě. Jeho hlas oslovil i slavného amerického producenta, který se jednoho dne objevil v klubu a okamžitě se zamiloval do jeho interpretace. Toto setkání nakonec vyústilo v úžasnou příležitost pro Alberta, který v roce 2025 bude zpívat ve své vlastní show v Las Vegas.

Habana Social Club tak naposledy vyráží na velké koncertní turné po Evropě, aby svým fanouškům přinesla nezapomenutelné zážitky a oslavila bohatou kubánskou hudbu a kulturu.

Pro více informací o vystoupení a prodej vstupenek navštivte webové stránky koncertního promotéra. Buďte připraveni na neopakovatelný kubánský zážitek, který vám Habana Social Club přinese přímo do vašeho města!

Autor: Lukáš Krajčo
FOTO: HABANA SOCIAL CLUB