Kuchyně dělá domov. Kuchyňské potřeby pak ten, který baví

31.12.2021

Jsou za námi další svátky a v kuchyni jsme nejspíš strávili hodiny. Nebavilo vás to? Zkuste rok 2022 věnovat vylepšení své kuchyně.

Kuchyně je srdcem domova a nic na tom nezmění ani to, že mnohdy se soustředíme spíše na budování honosných obývacích pokojů. Láska prochází žaludkem a rodinu dělá společný stůl ­- tohle jsou dvě pravdy, které nezmění ani skutečnost, že si pořídíte tu největší sedací soupravu. Kuchyně nás může bavit. Je na nás, jak si ji přetvoříme k obrazu svému. Možnosti tady jsou. Mohou být za desetitisíce i za pár korun. Funguje obojí.

Velkou změnou je nová kuchyňská linka

Plánujeme ji obvykle dlouho, protože nejde o malou investici. Taktéž ji chceme mít dokonalou. A děláme dobře. Kuchyň je skutečně nutné perfektně naplánovat a neměla by být jen bleskovým rozhodnutím bez promyšlení detailů.

Aby nás kuchyně bavila, musí umět splnit naše přání. A ta mohou být různá. Třeba konečně dosáhnout na všechny úložné prostory bez pomocných židlí, či naopak, využít úložný prostor do posledního milimetru a linku vytáhnout až do stropu. Někdo touží po obří pracovní desce, jiní si vystačí s menším prostorem. Pro část z nás je praktické mít jídelní stůl téměř propojen s linkou, další touží jídelnu pojmout jako samostatnou část obytného prostoru. Někomu nechybí špajz a vystačí si s úložnými prostory na potraviny v lince, jiní všechny potraviny a polotovary ukládáme zcela mimo linku.

Zkuste přemýšlet nad vašimi potřebami a dejte si předsevzetí vylepšit letos svoji kuchyni. Ať již díky zcela nové lince, nebo úpravou té stávající. I tohle lze.

S dobrými kuchyňskými potřebami vás bude více bavit vaření i pečení

Nemáte příliš rádi práci v kuchyni? Možná jen nemáme dostatek dobrých kuchyňských potřeb. Různých pomůcek na vaření a na pečení je dnes přehršle a z amatérů jsou schopny doslova vyrobit profíky - kuchaře, pekaře i cukráře. Změňte svoji kuchyni i lepší výbavou. Orion domácí potřeby nabízí perfektní pomůcky, díky kterým vás kuchyně začne bavit.

Dejte si předsevzetí, že si letos kuchyni lépe dovybavíte. Forma na laskonky vám pomůže upéct dokonalou dobrotu, jednu stejně velkou jako druhou. Vaše narozeninové dorty se stanou vyhledávanými nejen nejbližší rodinou. A i zdravý životní styl nastartujete snadněji, když se vybavíte různými pomůckami na zdravé vaření. A klidně může jít o pouhé krouhače a škrabky na ovoce a zeleninu.

Dokonalost je v maličkostech

Nezapomeňte na maličkosti, které dělají dokonalým stolování či nám pomáhají relaxovat. Jde třeba o různé hrnky a hrnečky, ale i konvice a konvičky. Čaj, káva, kakao, horká čokoláda... to vše patří k domácí pohodě. Takže neopomeňte ani tyto drobnůstky.

Foto: Facebook Oresi kuchyně

komerční sdělení