Lednový výprodej elektroniky za snížené ceny na ElektroEfekt.cz

10.01.2021

Nakupujte spotřebiče do domácnosti za výprodejové ceny na www.elektroefekt.cz/akce! Lednový výprodej elektroniky se slevou platí pouze do vyprodání skladových zásob.

ELEKTRO EFEKT je spolehlivým dodavatelem elektroniky více než 20 let

Sháníte e-shop s elektronikou, kterému můžete důvěřovat? ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje kamennou prodejnu se showroomem a zároveň e-shop s bílou technikou, malými domácími spotřebiči, PC, mobily, TV, atd. V nabídce naleznete elektrospotřebiče od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a další značkovou elektroniku.

Montáž, záruční servis, pozáruční servis

Elektro Efekt není ale zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, poskytuje také velmi kvalitní a profesionální servis.

Na prodávané pračky, myčky nádobí, sušičky, vestavné spotřebiče, ledničky, televize, kontaktní grily zajišťuje záruční i pozáruční servis. Nabízí také montáž vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel, zabezpečovacích a kamerových systémů, elektroinstalací, hromosvodů apod.

Bezpečná online platba v eshopu díky ThePay

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební tlačítka. Platební brána ThePay nabízí 17 platebních metod. Vyzkoušejte pohodlné a rychlé placení za zboží v eshopu www.elektroefekt.cz .