LISCA SWIMWEAR: Trendy plavky

24.05.2023

Léto je tady a s ním i sezóna plavek. Pokud se chystáte na pláž nebo na dovolenou, rozhodně neváhejte s výběrem barevných plavek se vzory. Letní plavky s výraznými barvami a vzory jsou totiž v poslední době velmi trendy a dodají vašemu plážovému outfitu nádech originality.

Správně zvolené plavky dokáží divy

Výhodou barevných plavek je, že dokážou okamžitě osvěžit váš vzhled a dodat vám potřebnou energii pro celý den. Živé barvy jako oranžová, růžová, modrá, zelená a žlutá jsou v poslední době velmi populární a budou se hodit na každou příležitost.

Velkým trendem pro tuto sezónu plavek budou i vzory - květinové, etnické, abstraktní a nebo také geometrické. Pokud se chcete v létě cítit jako na módní přehlídce, určitě zvolte některý z těchto trendů.

Pokud hledáte značku, která vám nabídne širokou škálu barevných plavek se vzory, určitě byste měli zvážit značku Lisca. Lisca nabízí moderní a stylové plavky v nejrůznějších barvách a vzorech, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vyráběny s ohledem na pohodlí a eleganci.

Výběr správných plavek může být náročný, ale pokud zvolíte výrazné barvy a trendy vzory a zároveň vsadíte na kvalitní značku, jistě nebudete litovat. Buďte nejen elegantní, ale i trendy na pláži a užijte si letní sezónu v plném stylu.

Zdroj: TZ Lisca

Zpracovala: Andrea Ježková