Logo je jako duše vaší firmy, zajistěte si ho od profesionálů

23.04.2022

Co je to vlastně logo? Jedná se o grafický symbol, který vás prezentuje na trhu. Pokud žádné logo nemáte, je to velká chyba, protože jde o klíčový prvek při budování značky. Pokud si myslíte, že není tak důležité, zkuste si vybavit, jak vypadají značky automobilek, loga vašich oblíbených restaurací, výrobců elektroniky nebo třeba známých obchodů. Zajisté si hned vzpomenete. 

Logo je nesmírně důležité, protože na základě něj si lidé zapamatují i jméno vaší firmy. Jeho tvorbu se vyplatí svěřit agentuře, která má bohaté zkušenosti i reference. Vsaďte na experty z Wolfway.cz.

Logo i vizuální identita na míru

Tvorba loga je činnost, kterou berou profesionálové velmi vážně a ke každému klientovi proto přistupují zcela individuálně. Je pro ně důležité, aby pochopili, co potřebujete a jaká je vaše vize. Vytvoří návrhy, které vám budou odprezentovány. 

Po vašem schválení se může logo promítnout do vaší celkové vizuální identity. To zahrnuje například webové stránky, vizitky, hlavičkový papír a jakékoliv další tištěné materiály a reklamu. 

Získáte profesionální logomanuál, ve kterém budou zaneseny pokyny, jak s logem správně pracovat. Získáte i veškerá zdrojová data, která můžete přeposílat různým tiskárnám i grafikům.

komerční sdělení