Má vaše kovovýroba omezené kapacity, ale i přesto chcete přijímat zakázky?

26.06.2023

Odvětví práce s kovem je extrémně komplexní obor, který s sebou přináší desítky a desítky různých technologií. Každý majitel takto zaměřené společnosti se dříve či později setká se situací, kdy ho zabrzdí omezené kapacity. Co si počít v situaci, kdy chcete přijmout zajímavou zakázku, ale nevystačíte na ni?

Běžné potíže

Drtivá většina majitelů výrobních podniků si postupem let najde svou specializaci, které se drží. Ačkoliv se jedná o celkem přirozený proces, v mnoha případech vás může zbrzdit před zahájením spolupráce se zajímavými klienty. Pokud je součástí jejich přání například CNC laser, který nevlastníte, určitě se nenechte odradit.

Nikdo totiž neříká, že musíte veškeré úkony zvládat svépomocí. Každý zkušený podnikatel si čas od času zkrátka vyhledá externí pomoc. Typickým příkladem jsou třeba výpalky z plechu, jež si nechávají majitelé výrobních podniků dodávat jako na běžícím páse. Není se čemu divit, jelikož dané zařízení není zrovna levné ani prostorově nenáročné. Přesně proto je levnější a rychlejší si potřebné díly objednat jinde.

Ověření pomocníci

Chcete-li získat stoprocentní jistotu a poskytovat nadále svým klientům kvalitní produkty, spolupracujte jen s ověřenými profesionály z oboru. Dobrou volbou je třeba známá kovovýroba pod křídly společnosti Fletonex. Ta dováží díly po celém území naší země.

Podíváte-li se na webové stránky pod vloženým odkazem, ihned uvidíte, kolik různých služeb si lze v mžiku vyjednat. Bude vás zajímat CNC řezání, výpalky, ohýbání plechů, výroba klempířských prvků, či potřebujete spíše svařování několika metodami? Ať tak, nebo onak, stačí si jen domluvit nezávaznou úvodní schůzku po telefonu, probrat podrobnosti a nechat si vypracovat individuální nabídku přesně na míru.

Foto: https://www.fletonex.cz/ 

komerční sdělení