Made in Jablonec 2020 - premiéra přehlídky společně s Miss

14.01.2020

Jedenáctý ročník úspěšné módní show české bižuterní práce proběhl tradičně druhý čtvrtek v lednu. Premiérou provedla Miss a moderátorka Iveta Maurerová, po mole se prošly vítězky loňských ročníků i místní modelky. 

Každým rokem vzniká v Jablonci nad Nisou unikátní módní show, na které se podílí bižuterní a šperkařské firmy společně s módními salóny a uměleckými školami. Made in Jablonec každoročně ukazuje možnosti kombinací oděvu a bižuterie. Každý výrobce na akci připravuje náročné bižuterní kreace, které nejsou určené ke každodennímu nošení.

"Pro letošní rok bylo vybráno téma Double fantasy, aby svoji kreativitu mohli společně uplatnit tvůrci jak oděvních modelů, tak doplňků. V průběhu celého roku bude tato módní přehlídka reprezentovat český bižuterní průmysl v tuzemsku i v zahraničí, a ve spolupráci s národní soutěží Miss České republiky budou také její vítězky pravidelnými ozdobami programu v průběhu celého roku." Uvedl organizátor soutěže Ing. Milan Kohout.

Celým večerem provázelo moderátorské duo Jan Žíla a vítězka Miss České republiky 2018, Iveta Maurerová, která nedávno zahájila svoji moderátorskou kariéru. Premiéra Made in Jablonec 2020 pro ni byla jedna z největších akcí, které doposud moderovala v živém přenosu.

Na celý program se mohl podívat i divák na facebookovém a youtubovém profilu Miss České republiky. Celkem 20 modelek předvedlo 61 unikátních modelů. Mezi zúčastněnými modelkami jste mohli vidět Nikolu Kokyovou (vítězka Miss České republiky 2019), Dominiku Benákovou (II. Vicemiss České republiky 2019), Dominiku Fousovou (Miss České republiky Social Media 2019), Kristýnu Malířovou (II. Vicemiss České republiky 2018). Mezi modelkami se objevila i organizátorka celé soutěže Miss České republiky, Alexandra Belingerová.

"Jedinečnost a originalita jednotlivých modelů neznala mezí. Neskutečně mě bavil model z kolekce Jarda Praha ve stylu Hippies. Byl dosti svérázný a právě díky tomu jsem si ho naplno vychutnala. Jeho veselé předvedení na mole výrazně kontrastovalo s prezentací dalších dvou modelů, jež jsem měla tu čest předvádět. Jedinečnost všech outfitů dokreslovala stylová Jablonecká bižuterie. Jsem z této akce upřímně nadšená a plná dojmů. Děkuji, že jsem tam mohla být." Uvedla Miss České republiky Social Media 2019, Dominika Fousová