Majitelka úspěšného e-shopu s originální módou Natálie Ordoš prozradila tajemství úspěchu

17.01.2023

Přečtěte si zajímavý rozhovor se sympatickou módní návrhářkou Natálií Ordoš provozovatelkou e-shopu s originální módou www.nfstore.cz.

Co považujete za svůj zatím největší úspěch?

Můj asi největší úspěch je vítězství nad svou vlastní hlavou a myslí. Ano, vím, že se očekává, že napíšu úspěch v pracovní podobě. Ale to s tím úzce souvisí, protože být sám se sebou spokojený a vyrovnaný je velký úspěch. Od toho se odvíjí potom celý pracovní i soukromý život.

Ale samozřejmě si velice vážím, že světlo světa spatřila má sportovní kolekce, kolekce NFS na denní nošení a následně pánská kolekce a zakončila to má vlastní kolekce šperků.

Jaká byla vaše cesta k dosažení úspěchu?

Cesta byla trnitá. Ale kdo z nás bez pádu na dno dosáhl opravdového úspěchu?

Komu chcete veřejně poděkovat za podporu?

Sama sobě. Jeden by řekl - sobecké, ale kdo si tím prošel, tak uzná, jakou sílu toto má. Nicméně, celý život (od puberty), kdy jsem začala podnikat a vnímat společnost, jsem se obklopovala lidmi, kteří mi něco dali. A není nutné je psát jmenovitě - oni to ví a přesně těm vděčím za moc a snažím se jim to pravidelně připomínat, jak jsem za to vděčná.

Jakou módu nalezneme na stránkách vašeho e-shopu?

Mám e-shop se svojí vlastní značkou, kterou si navrhuji. Snažím se tvořit kvalitní, praktické a přitažlivé kousky a to nejen pro dámy, ale i pro pány. Více najdete na www.nfstore.cz.

Jak si udržujete psychickou i fyzickou kondici? Co vám nejvíce pomáhá?

Konečně jsem v životě našla přirozenou cestu k posilovně, takže ráda chodím cvičit, tím si tak "zregeneruji" tělo i mysl.

Máte pro naše čtenáře radu či doporučení jak být úspěšný ve svém oboru?

Disciplína. Tato vlastnost byla dlouho mým problémem, ale naučila jsem se dobře si rozvrhnout čas, ráno brzo vstávat a neodcházet z kanceláře, jestliže nemám veškeré povinnosti splněny. Na základě toho jsem zjistila, že spousta věcí a úspěchů začíná přicházet sama. 

Jaká je vaše největší vášeň či závislost? Přiznáte se?

Ryzlink vlašský (smích). Toto je veřejně známá věc, proto nikdy od svých klientů nebo obchodních partnerů nedostávám čokoládu (smích).

Kdo je váš vzor či inspirativní osobnost a proč?

Nemohu označit jednoho člověka, protože mám kolem sebe spoustu úspěšných lidí a od každého se snažím naučit a vzít si co potřebuji.

Jaké sporty s oblibou sledujete, přestože je neovládáte?

Ráda sleduji motorsport. Ten zvuk F1, jak se honí po okruhu pořád dokola, mě skvěle uspí (smích).

Chcete být milionář nebo miliardář anebo pro vás peníze nejsou tak důležité?

Určitě nepatřím mezi lidi co tvrdí, že "štěstí si za peníze nekoupíš". Je skvělé mít k dispozici finance a tím si tak zajistit kvalitní životní úroveň. ALE! Není mojí prioritou mít na účtu několik milionů, ale kvalitně umět využít svůj volný čas.

Máte zkušenost s repasovanými notebooky nebo počítači? Používáte je někdy nebo kupujete vždy jen nové zboží? 

Ne, nikdy jsem si nekoupila repasovaný notebook ani počítač. Kupuji vždy nové zboží.

Jaké by bylo perfektní jméno pro vaši jachtu?

Netoužím po jachtě (úsměv).

Poskytla byste rozhovor erotickému magazínu, kdyby vás kontaktoval?

Ano, nemám s tím problém.

Jaké máte plány do nejbližší budoucnosti? Na co se teď těšíte?

Pracuji s kamarádkou na projektu "Manželka na hodinu", který nemá nic společného s oděvnictvím a to je teď můj nejbližší pracovní plán a cíl. Dotáhnout to do konce a rozvíjet tuto společnost, protože v ní vidím velký potenciál.

Jaké by bylo vaše sdělení či promluva do duše svému mladšímu já, kdyby to bylo možné?

Určitě bych si před 12 lety, když jsem začínala, naordinovala více disciplíny, jak jsem již zmínila. Také bych se naučila brát věci více s nadhledem a tolik se nestresovala. To jsem se naučila až za poslední rok a podniká se mi tak mnohem lépe. Však ono se to vždy nějak udělá.

Jaké je podle vás tajemství úspěchu?

Co je tajemstvím pro dosažení úspěchu? Správná rozhodnutí. Jak se naučíte dělat správná rozhodnutí? Zkušenostmi. Jak získat zkušenosti? Díky chybným rozhodnutím. Není cílem být oblíbená. Závist si člověk musí zasloužit.

Web: www.nfstore.cz

Instagram: nfstore.cz

Foto: Lukáš Navara

Děkuji za rozhovor

Andrea Ježková