Malinna je tak trochu jiná kosmetika. Zamýšlí se nejen nad tím, jak podpořit krásu, ale i zdraví a přírodu

09.03.2021

Malinna je rodinná značka, pod kterou se v Jižních Čechách vyrábí řada ryze přírodních kosmetických přípravků a bylinné výživové doplňky. U všech z nich přitom budete mít naprostou jistotu, že tělu ani přírodě nedodáte absolutně nic, co by jim sebeméně ubližovalo!

Trendem nového milénia je bezesporu zdravý životní styl. Přibývá lidí, kteří se snaží zdravě jíst i zdravě žít. Zjišťují si maximum o všem, co konzumují, zajímají je detaily složení výrobků a případné negativní dopady škodlivých složek na jejich tělo. Odhalit případné nepřátele našeho zdraví přitom není nijak složité.

Malinna - ryze přírodní kosmetika

Vědci mají k dispozici stále vyspělejší technologie, které dokážou vyčíst i to, co dříve zůstávalo skryté. Všechny ingredience kosmetických přípravků je navíc povinné uvádět na jejich obalech. Některých z nich bychom se ovšem měli tak trochu obávat. U Malinny takové škodlivé ingredience rozhodně nenajdete. Skládá se ze zdraví prospěšných látek.

Dva hlavní důvody, proč se lidé snaží eliminovat všechny špatné ingredience

Stoupá počet civilizačních chorob, před kterými se chceme chránit.

Počet lidí trpících civilizačními chorobami, jako jsou srdeční a cévní potíže, cukrovka, rakovina a další bohužel neustále roste. Veřejná média se tomuto problému věnují často; všichni o něm dobře víme. Proto se snažíme udělat maximum, abychom v každodenním životě redukovali vše, co by naše tělo mohlo zbytečně zatěžovat.

Přítomnost škodlivých látek v jídle, drogistických přípravcích a kosmetice přitom není žádným tajemstvím. Kdo by neznal třeba jen ty základní, jako jsou "éčka" a parabeny? A pokud pátráte dál, rychle zjistíte, že nebezpečných či přímo karcinogenních látek je okolo nás mnohem víc. Do těla se nedostávají pouze ze stravy, ale také zvenku skrze kůži. Věděli jste například, že z přípravku aplikovaného zevně na pokožku se 60 až 70 % dostane až do krevního oběhu? Tak vysoké procento vede k zamyšlení, jakou kosmetiku si vybírat. Pokud nechcete prostřednictvím pleti přijímat další zbytečné jedy, máte dvě možnosti:

  • Můžete vždy složení na etiketě sami pečlivě kontrolovat a zakoupit pouze produkt, který škodliviny neobsahuje.

  • Dát na organické výrobky. Většina jejich výrobců (v čele se značkou Malinna) zaručuje, že v nich nejsou obsažené žádné tělu nebezpečné látky. Navíc se při jejich výrobě bere velký ohled na ekologii.

Lidé vědí, že životní prostředí okolo nás trpí, a stále víc z nich ho chce chránit

Naše planeta potřebuje pomoc každého z nás; a i ta malá je důležitá a cenná. Díky ohleduplnosti každého z nás lze přispět k celkovému zlepšení životního prostředí. Nákupem produktů od Malinny získáváme jistotu, že (mimo jiné):

  • minimálně 95 % ingrediencí bude přírodního původu

  • nebudou v nich obsažené žádné nebezpečné nebo syntetické chemické látky

  • obaly budou korespondovat s udržitelností životního prostředí - rodina používá přírodní nebo recyklovatelné obaly

  • kupujeme organické přípravky vyráběné pouze rodinnými příslušníky v bezodpadové hale

Fyzická krása je velmi důležitá

Kdo by nechtěl dobře vypadat? Na fyzickou krásu je v současné době kladen velký důraz. Dobrou zprávou je, že ji lze získat nebo si ji udržet i bez jakékoliv zbytečné chemie. Krémy, séra, tonika, šampony - všechny přípravky péče o pleť využívají jedinečné síly rostlin. Dá se zužitkovat každá jejich část - květy, semínka, plody, listy i kořeny. Esenciální oleje pak nabízí ohromnou dávku aktivních látek, které bojují proti stárnutí, dehydrataci, pigmentovým skvrnám či nadměrné produkci séba. Příroda nám zkrátka nabízí svůj ohromný dar, za který se jí můžeme odvděčit třeba tím, že podpoříme ekologii. Tak jako to dělá Malinna.

Zkoušeli jste už nějaké čistě organické produkty? Pokud ano, s jakým výsledkem? Budeme rádi, když nám o svých zkušenostech dáte vědět!

komerční sdělení