Matouš Ruml natáčel ve Štramberku film Superžena

11.05.2021

Májová nálada dorazila i na plac nového celovečerního filmu Superžena, ve kterém tvůrci natáčeli stěžejní vztahové scény snímku s Matoušem Rumlem a režisérkou Evou Toulovou.

Hned v prvním obraze, který se natáčel ve Štramberském hotelu Gong, čekala herecký pár scéna polibku.

"Nešlo úplně o typický polibek. V našem filmu je všechno pojaté takovou hravější kreativní optikou. Ale samozřejmě jako producent víc neprozradím a pozvu Vás na film do kina." zmínil producent Pavel Mědílek, jehož společnost Copperfilm uvedla do kin loni film Casting na lásku.

"Naše hlavní protagonistka je svobodná bezdětná třicátnice, která odmítá dospět. Netouží po závratné kariéře ani založení rodiny a utíká do svého vlastního světa, do kterého nikoho nepustí." představuje snímek jeho režisérka Eva Toulová, která ve filmu kromě režie i účinkuje.

Filmaři se rozhodli natáčet i za ztížených pandemických podmínek, kdy nebylo hledání partnerů jednoduché.

"Vnímáme složitost současné doby a vidíme nelehkou situaci, do které se celá oblast kultury a filmové tvorby dostala. Rádi proto podpoříme nadějnou mladou režisérku v její činnosti. Naše rozhodnutí usnadnil i fakt, že publikum, na které Superžena míří, se do značné míry potkává s cílovou skupinou našich zákazníků, takže podporou vzniku tohoto filmu uděláme radost i jim." uvedl Josef Drobílek, marketingový ředitel cashbackového portálu Plné Peněženky, která se stala generálním partnerem filmu.

Snímek, ve kterém si zahraje dále například Igor Bareš nebo Natálie Grossová a další známé tváře, vzniká pod společností Copperfilm a bude dotočen v první polovině tohoto roku. Poté se na něj mohou diváci těšit v kinech.

Foto: Elena Yermachenko

Tip redakce: další zajímavé články o známých osobnostech a celebritách naleznete na stránkách www.CelebrityRevue.cz