Miss České republiky 2019 odstartovala

01.11.2018

AKCE SE ZÚČASTNIL JASON DERULO

Soutěž Miss České republiky pokřtila na Václavském náměstí kalendář a spustila na svém webu přihlášky do ročníku 2019. Akce se zúčastnila i celebrita první velikosti Jason Derulo. Ihned po spuštění registrace se do soutěže přihlásily přítomné dívky.

Večer 25. října 2018 slavnostně odstartovaly na Václavském náměstí v klubu Duplex křtem kalendáře Miss České republiky čtyřdenní oslavy ke vzniku nové Miss České republiky při příležitosti 100 let republiky. V pokřtěném kalendáři Roberta Novotného se objevily vítězky Miss České republiky 2018 doplněné o finalistky Miss Léta. Kalendář bude v prodeji v následujících dnech a výtěžek v plné částce putuje na nadační fond IT people.

Křtu tohoto prvního kalendáře Miss České republiky a oficiálního zahájení Miss České republiky se zúčastnil i zpěvák Jason Derulo, světová celebrita první velikosti s 3 miliardami zhlédnutí svých písní na YouTube a 20 miliony fanoušků na sociálních sítích.

Program neprobíhal pouze na Václavském náměstí. Oslavám předcházely zahraniční cesty do Kazachstánu a do Ruska za účasti velvyslankyně, organizátorek a vítězek Miss České republiky. Ty se nesly v duchu "100 let českého designu". Zahraniční cesty uzavřela sobotní módní přehlídka v Drážďanech.

Oslavy byly zakončeny v neděli opět na Václavském náměstí, a to 28. října 2018 oficiálním spuštěním plnohodnotného ročníku soutěže Miss České republiky a zahájením registrace dívek do této soutěže. Ceny dívky čekají lákavé. Vítězka získá automobil a poletí reprezentovat Českou republiku na světovou soutěž. Pro ostatní finalistky jsou připraveny hodnotné ceny a kontrakty v oblasti modelingu. Ihned po spuštění stránek se začaly na akci do nového ročníku soutěže registrovat přítomné dívky, takže už teď je jasné, že o soutěžící nebude mít Miss České republiky rozhodně nouzi.