Miss České republiky s Czech Fashion Week uzavřeli spolupráci

10.04.2019

V červnu 2019 se uskuteční třetí ročník jedné z nejdůležitějších módních událostí v České republice, Czech Fashion Week, poprvé za účasti vítězek národní soutěže krásy Miss České republiky.

Oficiální spolupráce s Miss České republiky

Soutěž krásy Miss České republiky uzavřela oficiální spolupráci s pořadatelem špičkových módních událostí na území České republiky. Od roku 2019 vítězky Miss České republiky mají zajištěnu účast nejen na Czech Fashion Weeku, celoroční spolupráce se týká i dalších módních přehlídek a významných společenských událostí. Recipročně majitel Czech Fashion Weeku Jiří Morštadt a nejvýznamnější módní návrháři v České republice zasednou od roku 2019 jako porotci Miss České republiky.

První výsledky této spolupráce se veřejnosti představí již za několik týdnů. V Teplicích 8. června a následně v Karlových Varech 15. června představí vítězky Miss České republiky 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová nové kolekce předních českých i zahraničních návrhářů.

Z módních přehlídek Czech Fashion Week 2019 budou prezentovány tradiční sestřihy, rozhovory a další videa, takže módní fanoušci se mají na co těšit.

O Czech Fashion Week 2019

Přední módní návrháři a modelky z České republiky patří ke světově uznávané špičce. O tom se ví a mluví. Veřejnost bude mít už brzy jedinečnou příležitost seznámit se s nimi a jejich tvorbou živě na velké galashow CZECH FASHION WEEK 2019. Czech Fashion Week v lázeňských městech, a to v Teplicích 8.6.2019 a v Karlových Varech 15.6.2019. Nejstarším lázním ve střední a východní Evropě se kdysi přezdívalo Malá Paříž. Jejich hosté, slavné osobnosti jako například císařovna Alžběta, přezdívaná Sissi, skladatel Ludwig van Beethoven či básník Johann Wolfgang Goethe udávali tón společenského života i módy tehdejší doby a na tuto tradici chceme navázat. V roce 2019 nad módní show Czech Fashion Week převzal prezident České republiky Miloš Zeman, předseda senátu České republiky Jaroslav Kubera, náměstkyně ministra kultury, JUDr. Kateřina Kalistová, hejtman Ústeckého kraje Ondřich Bubeníček a primátor města Teplice Bc. Hynek Hanza.

O Miss České republiky 2019

Miss České republiky je příležitost vlastní seberealizace a splnění životního snu. Všechny tři vítězky Miss ČR 2018 Iveta Maurerová, Tereza Bohuslavová a Kristýna Malířová se prosadily ve světě modelingu. Miss České republiky je zábavná, společenská a obchodní platforma spojena s nejvýznamnějšími společenskými událostmi v Praze. Vyžadovaná vysoká úroveň chování, oblékání, respekt k jedinci a sluncem prohřáté léto jsou pro nás klíčovými nástroji k navození té správné atmosféry. Misí Miss České republiky je nadále prohlubovat své postavení klíčového článku zábavy, který spojí krásné dívky, módní značky, partnery, obchod a média. V druhém plánu misí Miss České republiky je propagace studia technických oborů mezi talentovanými studenty spojením se s atraktivními společenskými tématy. Výtěžek celé soutěže Miss České republiky putuje na Nadační fond IT People a podporu studentů v tomto oboru.

Miss České republiky