„Místo návštěv doktora – kopec smíchu od Knora!“

29.03.2023

I když to tak někdy nevypadá, jakýkoli den v jakémkoli roce může být plný smíchu.

Důkazem jsou i glosy populárního komika Miloše Knora, které vám budou zlepšovat náladu od jara do zimy. Dá se doma vypěstovat ananas, aniž byste si přivodili smrtelné zranění? Jak vypadá hybridní hospodská hádka? A proč je Ježíšek neviditelný? To a mnoho dalšího se dozvíte v rozpustilých úvahách, se kterými najdete chuť do života za každé situace.

Vydavatelství CPress přináší na knižní trh v měsíci knihy novinku Miloše Knora – K(n)oření života. Knihu doplnila ilustracemi Eva Knor, manželka autora knihy.

Křest knihy proběhl v Luxoru za přítomnosti kmotrů, Martina Dejdara, Michala Kavalčíka, známého jako Ruda z Ostravy a Mariana Jelínka, a to v první jarní den, 21. března 2023.

Miloš Knor (* 1967) je český komik, moderátor, scenárista, režisér, spisovatel, glosátor, dramaturg, producent a zemědělec. Je absolventem Střední zemědělské technické školy, obor mechanizace zemědělské výroby v Českých Budějovicích. Pracoval v Mototechně, Uhelných skladech a Coca-cole. V roce 2007 debutoval v pořadu Na stojáka na HBO. Od té doby se věnuje žánru stand-up comedy profesionálně a zatím se uživí. Je také vynikajícím a všestranným sportovcem. Hraje lední hokej, kde v týmu HC Olymp Praha přivádí diváky k pobavení a spoluhráče k zoufalství. Je též velkým tenistou. Výška 195 centimetrů hovoří sama za sebe. Hraje také golf. Rád, dlouho a mizerně. Je přeborníkem v piškvorkách a ve svých mladých letech skládal velice úspěšně Rubikovu kostku. Chodí rád na houby, i když se bojí, že nějaké najde, protože nenávidí jejich čištění. V současné době ho můžete pravidelně vídat v divadlech s jeho "Šou jednoho Knora".

Autor i foto: Petr Mráček