MMA sporty nabývají na popularitě. Už máte své dresy?

29.09.2022

Tradiční bojové sporty, jako judo, karate, Aikido, Kung-fu, Taekwon-Do či box dnes jednoznačně poráží MMA, tedy tzv. smíšené bojové umění (z angl. Mixed Martial Arts). Dresy pro tento sport nabízí i prestižní výrobce dresů - DDsport.

MMA je plnokontaktní bojový sport. Nevyužívá žádné zbraně, ale kombinuje techniky celé řady bojových sportů. Chvaty jsou povoleny jak ve stoje, tak na zemi. Sport vznikl až na konci 20. století, takže jde o mladý sport, který si však velice rychle našel své příznivce, ať již myslíme sportovce, tak fanoušky.

Smíšená bojová umění však existují i v dalších podobách. Již v 7. století před našim letopočtem se na řeckých olympijských hrách objevil Pankration, u kterého šlo o mix starověkého zápasu a boxu. Velké množství smíšených bojových sportů pak vzniklo zejména v posledních 20 letech. Jde například o Fre-Fight, Vale-tudo či Ultimate-Fighting.

Samotné MMA vzniklo s cílem nalézt takovou kombinaci bojových umění, která umožňuje skutečně efektivní a účinný boj v situacích, kdy dojde k neozbrojenému střetu. Objevil se tak atraktivní sport, o který je zájem. Pokud se mu věnujete, nebo plánujete věnovat, máte snadnou možnost pořídit si pro něj i vhodné dresy.

DDsport obléká školy bojových umění i MMA zápasníky

Zatímco pro některé bojové sporty, zejména asijské, je sportovní oděv velice striktní, u MMA bývá výrazně kreativnější. Přesto musí zápasníkům umožňovat co nejlepší výkon, neomezovat v pohybu, a naopak svými funkčními vlastnostmi dopomáhat k lepším výsledkům. DDsport připravil kompletní dresy pro MMA tréninkové týmy i jednotlivce. MMA kraťasy - trenýrky a šortky MMA i rashguardy se vyrábí z moderních syntetických prodyšných materiálů s vynikajícími kompresními vlastnostmi. Materiál odvádí pot a zachovává tělo suché i při vysoké zátěži. Díky kompresním vlastnostem nepřekáží při sparingu, drží na místě a současně výborně vypadá. Kvalitní rashguardy jsou dokonce přímo prevencí proti zranění svalstva. Ty se zahřívají a zlepšuje se v nich krevní oběh.

Profesionální dresy pro MMA

Český výrobce sportovních dresů DDsport využívá kvalitní funkční materiály a osvědčené střihy pro sportovní dresy. Díky 30leté zkušenosti je top profíkem v oblasti výroby dresů. Dresy si je možné nechat navrhnout s vlastním designem. Dodávány jsou rychle, maximálně do 14 dnů od objednání. Veškeré zakázky jsou archivovány, a tak lze rychle doobjednávat další dresy, i v kusové podobě.

Design, čísla i třeba loga sponzorů, se na dresy tisknout kvalitním sublimačním tiskem. Jde o tisk bez omezení, co se týče detailnosti návrhů i barevnosti. Lze volit libovolné množství barev, dokonce fluo barvy. Veškerá loga se tisknou bez navýšení ceny. Životnost potisků je vynikající.

komerční sdělení