Moderní LED světla pomohou vaší firmy ušetřit statisíce ročně. Jak?

18.05.2024

Trápí vás vysoké výdaje za energie? Nebo pracujete ve vyloženě specifickém prostředí a klasické žárovky nepřichází v úvahu? Pak přichází na scénu úsporná LED světla. V čem překonávají svou klasickou konkurenci?

Znatelné úspory a vysoká odolnost

Průmyslové LED osvětlení prokazatelně pomáhá ušetřit až 90 % všech výdajů za svícení (spočítejte si to sami). Mají 10× vyšší účinnost, než jaké se dočkáte u klasických žárovek. K tomu připočtěte extrémní životnost v řádu klidně až 50 000 hodin. Nevadí jim ani neustálé vypínání a zapínání.

Z hlediska průmyslové výroby vás potěší i okamžité rozsvícení na plný výkon bez čekání. Mnohem menší rozměry umožňují použití takových světel i ve stísněných prostorech. Navíc mají mnohem odolnější tělo a neobsahují žádné nebezpečné látky (takže se nemusíte bát jejich rozbití). Během provozu nevyzařují teplo, což se hodí zejména ve výbušném prostředí.

Průmyslové LED svítilny mají jednu nepatrnou nevýhodu. Pořizovací cena jednoho kusu je vyšší než pořizovací cena klasických žárovek. Tento nedostatek se však velmi rychle vykompenzuje díky úsporám za svícení a dlouhé životnosti.

Vyberte si ideální osvětlení haly

Přemýšlíte nad tím, jaké LED osvětlení haly zvolit? Pak se určitě podívejte na internetové stránky jednoho z největších českých dodavatelů – společnosti Silring.

Tito odborníci dodávají svítidla do průmyslových hal, nebezpečných prostor, chemických provozů, městských ulic, na fotbalové stadiony i do dalších míst. Na jejich internetových stránkách si můžete prohlédnout stovky kvalitních LED žárovek v nejrůznějších podobách.

V šikovně napsaném blogu navíc najdete řadu zajímavých informací a tipů (například o ochraně svítidel před vodou), díky nimž posunete své svícení na vyšší úroveň.

komerční sdělení