Módní přehlídka a Miss České republiky v Poděbradech

15.09.2021

V Sobotu 25. září se ve 20:00 v Poděbradské kavárně Ice caffe Adria představí dvanáctka finalistek národní soutěže krásy Miss České republiky.

Poděbrady se tak stanou jediným středočeským městem, které spatří promenádu v plavkách a tradičním outfitu bílé armády.

Událost potrvá až do neděle 26.9., kdy se na poděbradské kolonádě, za bohatého doprovodného programu vyhlásí vítězka titulu Tváře Poděbrad pro rok 2021, kterou si zvolí diváci sami. Na místě bude mít každá finalistka svou nádobu na mince a váhu. Titul získá dívka s nejtěžší nádobou. Výtěžek z této akce putuje na poděbradský psí útulek Haryk. Pomáhat se bude i s projektem Počítače Dětem. Kolínská rodačka Nikola Kokyová, která se pyšní titulem Miss České republiky 2019, a je ambasádorkou projektu pro romskou menšinu, předá počítače několika talentovaným romským studentům. Ani děti se zde nebudou nudit, čeká je totiž program plný soutěží a překvapení. Diváci se zde pořádně zapotí za doprovodného sportovního programu, který si připravil Daniel Vencl za Boxing Poděbrady.

Jedním z hlavních bodů tohoto dne je módní přehlídka Ateliéru Donát.

Pokud se nemůžete na tuto událost dostavit osobně je možné nás sledovat v přímém přenosu na FB Frekvence 1, Evropy 2 a Miss České republiky.

A na co se tedy v neděli můžete těšit?

  • módní přehlídka Ateliér Donát
  • promenáda v plavkách a outfitech bílé armády
  • společné taneční představení finalistek Miss ČR
  • vystoupení talentovaných romských studentů
  • bohatý program pro děti i dospělé

Budeme se na vás těšit!