Vyrazili jsme na Moravu a po ochutnávce vína vznikly krásné, trochu odvážnější fotografie modelky Lucky

05.05.2021

Fotograf online magazínu JsmeUspesni.cz Petr D. Mráček vyrazil na Moravu za vínem, zábavou a dobrodružstvím. Jak to dopadlo? Samozřejmě, že náš redaktor podlehl své profesní vášni a nafotil s modelkou Luckou pěkné fotografie.

Kdysi před pár lety jsem fotil modelku Lucii, která je na všech fotografiích. Vzniklo mezi námi krásné přátelství, kterého si vážím a jsem za něj rád. A od té doby jsme spolu fotili několikrát. Od prvního setkání jsem poznal i jejího partnera Vojtěcha.

Oba přišli nedávno s nápadem, že pojedeme na Moravu, do Mutěnic, na víno. S Lukášem jsme vzali spoustu šatů, které pořizujeme da našeho fotoateliéru a k tomu samozřejmě i doplňky. Nebyl bych to totiž já, abych nevymyslel nějaké focení. Lukáš byl vizážista, Vojtěch pomocník a já fotograf. Hlavní role zůstala na Lucii, co by modelka.


A tak tady můžeme představit i několik outfitů, které jsme na Moravě nafotili. Bylo to super focení, spousta legrace a po ochutnávce vína vznikly i fotografie trochu odvážnější.

Každá správná modelka takové, dokonce odvážnější, někdy nafotila. A Lucie se nemá za co stydět. A tady se mi naplnilo, že každý fotograf má svoji modelku, na kterou nedá dopustit. 

Foto: Petr D. Mráček, mediální skupina JSME ÚSPĚŠNÍ

Poznámka redakce aneb Otázka pro vinaře a fajnšmekry: Co je portské?