Nakupte dresy za peníze od sponzorů i z dotací – stihnete to ještě letos

01.12.2021

Nestihl váš klub zatím proinvestovat peníze určené pro letošní rok? Nenechte je propadnout! Objednejte si dresy s fakturou ještě do letošního roku.

Konec roku se blíží a váš fotbalový, florbalový nebo hasičský klub či spolek má stále volné finance. Vyčerpat je však musí letos. Ani teď není problém nakoupit dresy. DDsport je přesně na tyto situace připraven. Obratem vám bude vystavena faktura, abyste mohli dotaci či sponzoring proúčtovat. Dresy pro vaše mužstvo vám pak budou dodány během ledna 2022.

Proč dresy od DDsport?

DDsport je specialistou na dresy pro celé spektrum sportů s mnohaletými zkušenostmi. Patří mezi nejznámější dodavatele na trhu. Po třiceti letech působení na trhu se nestává, že by se potkaly dvě mužstva a alespoň jedno z nich nebylo oblečeno v dresech od DDsportu. Sportovce obléká společnost od nejmladších až po nejstarších, stejně tak od nejmenších po největší. Dresy se hodí pro amatérský, poloprofesionální a samozřejmě rovněž pro profesionální sport. Střihy a materiály jsou natolik kvalitní, že zlepšují sportovní výkony. Dlouho též vydrží - jak materiál, tak kvalitní potisky. Vaše fotbalové dresy či ty pro další sporty tak hravě odolají i častému praní.

Dokonalé barvy i tisk

Grafiku pro své dresy si můžete dodat vlastní, nebo vám ji na klíč připraví zkušení grafici DDsport. Firma umí splnit jakékoliv náročné požadavky na barvy, počet log, čísla i celkový design. Díky sublimační technologii je potisk mimořádně odolným a k tisku lze využít i zářivé fluo barvy. Využijte to například pro hasičské dresy.

V mnoha ohledech nevyniká jen produkce, ale i služby DDsport

Firma DDsport umí velice pružně reagovat na jakékoliv požadavky klientů. Důkazem je i nabídka rychlého vystavení faktury na dresy ještě pro letošní proúčtování. Vynikající volbou je též trvalá archivace zakázky. Snadno si tak své dresy kdykoliv doobjednáte, v jakékoliv velikosti, a to již od jednoho kusu.

komerční sdělení