Národní soutěž krásy Miss České republiky obdržela již pátý vůz od společnosti AUTOBOND GROUP a.s.

28.02.2022

Svůj automobil Kia Ceed získala i vítězka ročníku 2021 Helena Čermáková.

Začátek týdne odstartoval předáním nového vozu vítězce Miss České republiky 2021 Heleně Čermákové. Jaký modelem se Helena bude pyšnit, kdo ji automobil předal a je vůbec rodačka z malého města na Moravě připravená na složitý provoz v hlavním městě České republiky? Helena zmínila, k čemu bude svůj vůz využívat.

V pondělí 21. 2. převzala dvacetiletá Helena Čermáková, vítězka národní soutěže krásy Miss České republiky z rukou výkonného ředitele společnosti AUTOBOND GROUP a. s. pana Milana Štědry klíče od prostorného a všestranného vozu Kia Ceed ve výbavě exclusive. Nová řada se pyšní designovým tygřím vzhledem, nejnovějším moderním interiérem a exteriérem s LED světly. I přesto, že má nízkou spotřebu a emise, má hybridní motor skvělý výkon.

Helena se zmínila, že svůj automobil bude využívat pro dobrou věc.

"Díky vlastnímu vozu budu nezávislá, mohu se více věnovat charitativnímu projektu Počítače dětem a cestám do mých rodných Otrokovic. Jsem velmi vděčná za nový přírůstek do rodiny, který mi ušetří čas a hlavně se s ním budu cítit v bezpečí." uvedla Helena Čermáková.

Červená Kia Ceed bude Heleniným prvním automobilem. Věříme, že si na zdejší provoz rychle zvykne a získá zkušenosti. Na závěr Heleně popřál hodně štěstí i výkonný ředitel a předseda představenstva Milan Štědra.

"Heleně gratuluji k získání titulu Miss ČR a chtěl bych jí popřát, ať se jí daří jak v profesním, tak osobním životě. Věřím, že nový vůz pro ni bude spolehlivým parťákem při jejích každodenních cestách."

Zdroj: Miss České republiky
Autor fotografie: Ondřej Čapka