Naše mysl je největší zbraní, s jejíž pomocí dokážeme téměř cokoliv. Jak ji ovládnout za pomoci NLP?

12.10.2022

Životní cesta každého jedince s sebou přináší nekonečné množství příležitostí a úspěchů, stejně jako překážek a nikdy nekončícího boje se sebou samým. Nejpodstatnějším faktorem, který určuje kvalitu této cesty, je naše vlastní psychika. Ta se nám neustále snaží vštípit falešné domněnky, nakazit nás strachem a udělat z nás zajatce komfortní zóny. Jakým způsobem nad ní zvítězit?

Práce, vztahy i osobní život

Pohyb v moderní civilizaci vyžaduje velké znalosti psychologie, sociologie, komunikace a překonávání svého stínu. To platí v každé oblasti života, ať už se bavíme o kariéře, koníčcích, souznění dvou osob, výchově dětí či kterékoliv jiné běžné záležitosti. Vždy zkrátka platí, že když umíte špičkově ovládat sami sebe, všemi nástrahami všedních dní proplujete snadněji.

Chcete-li být opravdu úspěšní, musíte výše zmíněné schopnosti mistrně ovládnout, což v drtivé většině případů nepřijde jen tak samo od sebe. Naštěstí existuje spousta směrů, jak se začít adekvátně vzdělávat, přičemž velkou popularitu si získávají především NLP kurzy. Ty jsou výsledkem několika desítek let výzkumu, jehož se zúčastnily špičky z jednotlivých oborů.

Překonejte svůj strach

Nejčastějšími účastníky daného kurzu jsou majitelé firem, manažeři, psychologové, obchodníci, personalisté i terapeuti, ale zajímavé výsledky přinesou i lidem z ostatních profesí. Znáte-li jméno Bill Gates, J. K. Rowlingová nebo třeba Jack Canfield, věřte tomu, že za svou slávu vděčí částečně i těmto seminářům. Stejně jako mnoho dalších slavných osobností po celém světě. Co se na nich tedy vlastně naučíte?

Alfou i omegou všeho jsou ověřené psychologické metody, s jejichž pomocí navždy umlčíte ten otravný hlas ve vaší hlavě, který vám brání v plnění vašich snů. To vše je možné díky pečlivému poznání sebe sama a identifikaci vašich silných stránek. Ty se následně stanou vaším klíčem k úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu nejen v pracovním nebo podnikatelském životě.

Nejnovější vědecké poznatky

Vyjmenovat všechny dovednosti, s nimiž se budete muset během absolvování NLP kurzu seznámit, by vydalo na samotnou knihu. Nemyslete si však, že bude stačit vaše pouhá přítomnost, abyste získali finální prestižní certifikaci o dosažení tohoto vzdělání. Připravte se na pořádnou porci práce a překonávání sebe sama.

Jestli zvolíte NLP Practitioner kurz, dočkáte se znalostí z oblasti META i MILTON modelu jazyka, poznáte jazyk řeči těla, naučíte se pracovat s pokrokovými metodami kalibrace a osvojíte si naprosto rozdílný komunikační model. Zjistíte, jakým způsobem řešit konflikty, eliminujete své strachy i fobie, překonáte své zlozvyky a dostanete návod k vedení druhých lidí.

Jak to celé probíhá?

Celý proces potrvá celkem čtyři víkendy, přičemž se bude odehrávat v hlavním městě pod vedením zkušených certifikovaných koučů. Samozřejmostí je získání veškerých studijních podkladů v tištěné i online formě, tudíž si je budete moci sami procházet kdykoliv, kdy si budete muset osvojené znalosti připomenout. V naší zemi o vás bude pečovat Radek Karban a jeho Coaching University ČR.

Jedná se o známou společnost s více než dvanáctiletou praxí a třinácti a půl tisíci spokojenými studenty. Dávejte si však pozor, jelikož kapacita školení bývá velmi rychle zaplněna, tak aby se na vás dostalo. Cenu jednotlivých druhů seminářů naleznete na stránkách pod výše vloženými odkazy. Možností je i zaplacení na splátky, a tím pádem si vzdělání může dovolit vážně každý jedinec. Podívejte se sami a přesvědčte se na vlastní oči. Zvolíte-li NLP kurz, nebudete litovat.

komerční sdělení

Fotka od Pete Linforth z Pixabay