Natálie Grossová natočila hit Born Perfect

14.04.2023

Kde jsou ty doby, kdy jako mladá začínala Natálie Grossová v muzikálu Bídníci, v roli malé Cosette.

Od té doby hraje hlavní role v mnoha muzikálech. Tou největší je zatím role Sarah v Plesu upírů, který se bude opět uvádět od podzimu tohoto roku v Goja Music Hall.

Natálie se ve své hudební a herecké kariéře posunout dál. Plány do budoucna má velké. A Natálie umí za svými sny jít a snaží se jich dosáhnout. Snad i proto vznikl nedávno nový její song, Born Perfect. Za hudbou stojí Tapelab, Patricie Fuxová, která napsala i text. Klip, který je k vidění na YouTube (https://youtu.be/w93Rgs2c0P0 ) natočila BLCK production pod taktovkou Patrika Daltona.

" Videoklip vznikl ke konci minulého roku a je složený ze dvou částí - tu první natočil video-maker František Menšík a druhou část klipu jsem měl na starost já. Obě části klipu vznikaly separátně. Byla to výzva obě části na sebe správně napojit. Nakonec se to skvěle povedlo a dopadlo vše podle představ! S Naty se spolupracuje skvěle! Vždy má vizi a ví, co chce klipem říci. Navíc na place umí pořádně máknout a nekončí, dokud není výsledek perfektní! S Naty máme určitě spoustu plánu, jedním z nich je mezi-národní popový track, na kterém momentálně spolupracujeme s česko-rusko-holandským producentem Vladislavem Michajlovem, známým též jako Prodhitmydm. Věříme, že společně s naším teamem dokážeme Natálii dostat zase o kousek dál v její kariéře," prozradil Patrik.
"Nedávno jsem si zkusila něco nového a to dabing. Namluvila jsem a nazpívala do češtiny novou Malou mořskou vílu, kterou natočilo studio Walt Disney. Premiéru bude mít koncem května v kinech. Dabing mě bavil hodně a ráda bych se tomu věnovala i dál," prozradila o nejnovějším projektu Natálie. "Bavilo mě i televizní a filmové natáčení. Zahrála jsem si nedávno malou roli ve filmu Tomáše Magnuska Bastardi 4. Je to role mrchy a ta se mi hrála skvěle (smích)," doplnila talentovaná Natálie Grossová.

Natálii můžete vidět například v muzikálech Fantóm opery v Goja Music Hall, Doktor Faust, který se hraje v Divadle Na Maninách, v muzikálu Okno mé lásky, v Divadle Broadway. U toho studuje Mezinárodní hudební konzervatoř a v nahrávacích studiích vznikají nové písničky, které by chtěla zpívat i na veřejných vystoupeních a koncertech.

Autor: Petr Mráček
Foto: Archiv interpretky