Nejlepší nemocnice ČR 2022 - která nemocnice bude ta nejlepší?

01.02.2022

Od 1.2.2022 do 31.8.2022 mají občané České republiky opět možnost hodnotit české nemocnice a zdravotní pojišťovny prostřednictvím speciálního anonymního dotazníku.

Hlasovat je možné pomocí tištěných dotazníků, které občané naleznou ve své nejbližší nemocnici, její čekárně či recepci, nebo prostřednictvím elektronického dotazníku na internetových stránkách www.nejlepsi-nemocnice.cz.

V roce 2022 HealthCare Institute o.p.s. realizuje již 17. ročník celostátního průzkumu bezpečnosti a spokojenosti hospitalizovaných pacientů, ambulantních pacientů a zaměstnanců nemocnic - Nejlepší nemocnice ČR 2022 a 8. ročník celostátního průzkumu Zdravotní pojišťovna roku 2022. Cílem průzkumů je postupné zlepšování kvality zdravotních služeb a péče v českých nemocnicích a zdravotních pojišťovnách směrem k potřebám pacientů.

Neváhejte se proto prosím aktivně zapojit do zlepšení našich nemocnic a zdravotních pojišťoven tím, že nám pomůžete informovat občany České republiky o možnosti podělit se o své zkušenosti (ať už kladné, nebo taky negativní) s pobytem v českých nemocnicích a jejich zkušenostmi se zdravotními pojišťovnami.

Na základě výsledků bude vytvořen žebříček nemocnic, který ukazuje nejlépe hodnocené nemocnice a motivuje jejich zaměstnance k dalšímu zlepšování služeb jejich klientů (pacientů) a také žebříček nejlépe hodnocených zdravotních pojišťoven očima jejich pojištěnců.

Zdroj: HealthCare Institute