Než zazvoní Ježíšek…

06.12.2022

Štědrý den se pomalu blíží! Jak jste na tom s vánočními dárky? Udělali jste si "zásobu" během roku, nebo necháváte jejich výběr až na teď? Vykouzlete vašim nejbližším úsměv na tváři stylovými dárky z kolekce Deichmann!

Nenechte si krásný předvánoční čas zkazit stresem z výběru dárků. Užijte si Advent v poklidu a inspirujte se našimi tipy.

Dárky pro ni

Lámete si hlavu nad vánočním dárkem pro svou sestru, mámu nebo kamarádku? Pokud si nevíte rady, vsaďte na praktické dárky, které udělají radost vždy. Potěšte ji například hřejivými bačkůrkami s měkoučkým umělým kožíškem.  

Krokem vedle rozhodně nejsou ani příjemné hebké ponožky. V kombinaci se zateplenými papučemi chodidla příjemně prohřejí po každém návratu z mrazivé zimní procházky. Ponožek prostě není nikdy dost!  

Jestli si troufnete trefit se do stylu obdarované, zabalte jí pod stromeček hezkou peněženku, kabelku, nebo batůžek z kolekce Deichmann.

Jste nerozlučné nakupovací parťačky? V tom případě svůj vkus i velikosti vzájemně dobře znáte a nemusíte se bát ani vánočního dárku v podobě pěkné módní obuvi. Budou to pohodlné farmářky, elegantní kozačky nebo krásné střevíčky na ples?

Dárky pro něj

Přemýšlíte, čím potěšit o Vánocích partnera, tátu, bratra nebo dědečka? Starší ročníky zajisté ocení pohodlnou domácí obuv, mladším a sportovně založeným udělá radost sportovní či outdoorová obuv, prostorná taška, nebo také hřejivé doplňky

Dárky pro děti

A jaký dárek zvolit pro malou dcerku, syna, vnučku, nebo třeba synovce? Stylový batůžek nebo trendy botičky s oblíbenými hrdiny rozzáří očička každého dítěte. Větší kluky a holky můžete potěšit značkovým batohem nebo teniskami.