Novinky na Blu-ray a DVD květen 2023

26.04.2023

Kompletní kolekce 3 filmů Ant-Man a Wasp

Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) pokračují ve svých dobrodružstvích, která je posunou za hranice všeho, co považovali za možné. Ant-Man a Wasp: Quantumania vychází na DVD, Blu-ray a v kompletní kolekci 3 filmů.

Bez kalhot

"Magic" Mike Lane (Channing Tatum) po delší pauze opět míří na scénu poté, co zkrachoval jeho podnikatelský záměr, kvůli němuž přišel na mizinu a začal vystupovat jako barman na Floridě. Mike se vydává do Londýna, kde ho, jak doufá, čeká poslední štace s bohatou ženou (Salma Hayek Pinault), která má pro něj neodolatelnou nabídku..., ale také vlastní tajný plán. Bez kalhot: Poslední tanec vychází na DVD a Blu-ray.

Jason Statham a Guy Ritchie opět spolupracují!  

Superšpion Orson Fortune (Jason Statham) a jeho tým špičkových agentů naverbují největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca (Josh Hartnett), aby jim pomohl při tajné misi, jejímž cílem je zabránit miliardáři a zprostředkovateli obchodů se zbraněmi Gregu Simmondsovi (Hugh Grant) v prodeji nové smrtící zbrojní technologie, která hrozí narušit světový řád. Operace Fortune: Ruse de guerre vychází na DVD a Blu-ray.

Česká komedie režisérky Marty Ferencové  

Hvězdně obsazená česká komedie režisérky Marty Ferencové Přání k narozeninám, která
v kinech potěšila více než 170.000 diváků, vychází tento měsíc na DVD.

Byli byste ochotní učinit neuskutečnitelné, kdyby to byl jediný způsob jak zachránit svět? 

Režisér M. Night Shyamalan, tvůrce skvělých thrillerů s šokujícími koncovkami, natočil intenzivní film o jednom nepředstavitelném dilematu: zachránit svou rodinu nebo zachránit lidstvo. Někdo klepe na dveře vychází na DVD.

Více na  https://www.magicbox.cz/.