Anti age kosmetika Perlage obsahuje kmenové buňky vinné révy

23.02.2020

Španělská kosmetika značky Perlage využívá v boji proti stárnutí pleti kmenové buňky vinné révy. 

Zpomalte předčasné stárnutí pleti!

Společnosti IR GROUP a Perlage se spojily, aby přinesly profesionálům v oblasti estetiky pokrokovou řadu kosmetiky, která se specializuje na zpomalení předčasného stárnutí a ochranu pleti před agresivními vlivy okolního prostředí. Díky využití biotechnologie jsou hlavní složkou kosmetiky Perlage kmenové buňky vinné révy, jedná se tedy o kosmetiku z hroznových jader.

Se zajímavým nápadem přišli dva velcí odborníci, kteří za sebou mají široké vědecké zázemí a velký růst v oblasti výzkumu a vývoje:

  1. Albert Sánchez, farmaceut s více než 30letou zkušeností ve zmiňované kosmetické oblasti výzkumu a vývoje
  2. Agustí Torrello, národní odborník v oblasti enologie a jeden z největších znalců vinné révy, jejího zpracování a vlastností vína.

Profesionální přírodní anti age kosmetika PERLAGE

Kosmetika z hroznového vína obsahuje účinné přírodní esence a v boji proti stárnutí využívá kmenové buňky vinné révy

Přehled esencí:

Kmenové buňky vinné révy

Kmenové buňky vinné révy snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk.

Resveratrol

Resveratrol je polyfenol přítomný v hroznové slupce, který má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

Cava

Cava má velmi silné antioxidační vlastnosti. Glutathion, resveratrol a základní stopové prvky obsažené v cavě odstraňují volné radikály způsobující oxidační stres. Poznámka redakce: Velmi oblíbená je relaxační terapie s názvem CAVATERAPIE.

Olej z hroznových jader

Olej z hroznových jader vzniká slisováním jader poté, co se vyrobí vinný mošt. Olej je bohatý na nasycené, mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny, tedy elementární prvky našeho oběhového systému. Navíc je zdrojem vitamínů C a E a výborně hydratuje pleť.

Vinný mošt

Cytosol je rostlinná buňka, která je bohatá na vodu, minerály a cukry a díky tomu pleť nepřetržitě hydratuje.

Pryskyřice magnolie

Magnolol a honokiol jsou dvě hlavní složky, které mají protizánětlivé vlastnosti a pomáhají snižovat napětí kůže. Studie in vivo dokazují, že dochází ke zmírnění vrásek a ke zpevnění a zpružnění pokožky.

Na závěr doplňujeme užitečné odkazy, kde můžete získat více informací o kosmetice PERLAGE.

Užitečné odkazy

Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/ 
E-shop: www.perlage.cz 
Instagram: https://www.instagram.com/perlagecr/ 

Komerční sdělení