Chcete zažít originální dovolenou? Vyzkoušejte obytné vozy Rimor!

09.02.2020

Toužíte po nezávislosti, nových zážitcích a máte rádi cestování? Pořiďte si obytné auto!

Obytné vozy značky Rimor můžete využít jako komfortní vůz na dovolenou a zároveň velmi dobře vybavený pojízdný hotel. Plánujete vyrazit se svým partnerem, rodinou či přáteli na dovolenou? Chcete zažít zajímavý výlet? Stačí si půjčit anebo zakoupit obytný vůz a vaše sny se splní!

Společnost Tonalli West s.r.o. se specializuje na prodej obytných vozů, přívěsů a zároveň provozuje půjčovnu obytných vozů a karavanů.  Nabízené obytné vozy jsou nové, pravidelně servisované a po každém vrácení velmi pečlivě kontrolované. Zmíněná firma zajišťuje pro své klienty zajímavé a užitečné služby spojené s půjčovnou obytných aut. Je o tyto benefity:

  • po dobu půjčení obytného vozu uschovají vaše osobní auto
  • neúčtují žádné manipulační poplatky
  • česká dálniční známka je v ceně pronájmu
  • poradí vám s přípravou na cestu

"Cestování v zimě? S vyhřívanými nádržemi žádný problém!"

Dovolená s obytným vozem není pouze letní záležitost. Na zimní dovolenou si můžete zapůjčit například obytný vůz, který má vyhřívané nádrže. Vyhřívací systém ve voze zabrání zamrznutí veškerých kapalin

V prodejně a autopůjčovně firmy Tonalli West s.r.o. vám rádi doporučí vhodný model pro zimní cestování, který má navíc také dostatečně velkou skladovací plochu na lyže, boby i snowboardy. Zimní pneumatiky a sněhové řetězy vám zmíněná společnost samozřejmě také zajistí. 

Fotogalerie: Nezapomenutelný zážitek na vysokohorské silnici v Alpách

Timmelsjoch (italsky Passo del Rombo) je vysoký horský průsmyk ve výšce 2 509 metrů nad mořem, který tvoří skrz Ötztalské Alpy hranici mezi Rakouskem a Itálií. Co o horském průsmyku řekl zákazník půjčovny obytných aut?

Vysokohorská silnice na Timmelsjoch je přímo ideálním místem, kde si vychutnáte každou ze šedesáti zatáček i panoramatické výhledy. Silnice je v perfektním stavu a dostatečná šířka je samozřejmostí. A my si to užili s naším obytňákem, byl tp nezapomenutelný zážitek!

Užitečné kontakty

Tonalli West s.r.o.

Letkovská ulice, 330 01, Plzeň Kyšice

Telefon: +420 377 310 520

Mobil: +420 777 312 242

Facebook: Obytné vozy Plzeň

Web: www.obytnakyplzen.cz

Poznámka redakce: komerční sdělení