Ocelová hala ušetří podnikatelům spoustu starostí. Proč se vyplatí?

16.02.2024

Přestávají vám stačit současné výrobní prostory a plánujete jejich rozšíření? V takovém případě se před vámi otevírá řada možností. Zdaleka nejvýhodnější volbou je ocelová hala. Proč?

Snadné složení i rozložení

Ocelové haly mají oproti klasickým betonovým budovám rovnou několik výhod. Hlavním lákadlem je mnohem rychlejší a levnější výstavba. Spojované ocelové díly zaručují vysokou flexibilitu možností a snadné úpravy. Pokud tedy budete chtít halu dodatečně upravit či rozšířit, zvládnete to raz dva. A to bez omezení.

I přesto však na realizaci takového projektu potřebujete odborníky. Dobrým příkladem jsou třeba řemeslníci ze společnosti OK – ocelové konstrukce. Tito pomocníci se specializují na výstavbu ocelových hal na míru. Jak vypadá jejich práce?

Ze všeho nejdříve si vyslechnou vaše požadavky. Na jejich základě zpracují několik typů architektonických studií (několik možných řešení). Poté vyřídí projekt pro stavební povolení, prováděcí dokumentaci, statické posouzení nosnosti i výrobní dokumentaci.

Služby od A až po Z

Ve finále přijde na řadu samotná výstavba ocelové haly. Naprostou samozřejmostí je i opláštění konstrukce, a to s pomocí PUR panelů, panelů s minerální vatou, trapézových plechů a fasádních systémů. Výsledná budova je sestavená z montovaných součástí, takže si ji můžete kdykoliv upravit dle svého.

Zmínění řemeslníci realizují i dílčí konstrukce, jako jsou třeba požární žebříky z oceli, schodiště, terasy, ocelové přístřešky, brány, zábradlí, ploty… Díky tomu vybudují vaší firmě potřebné zázemí, a to v exteriérech i interiérech. Problémem nejsou ani vyloženě atypické zakázky.

Na jejich webových stránkách (najdete je pod vloženými odkazy) si můžete prohlédnout kompletní výčet dostupných služeb.

komerční sdělení