Odolná a cenově přijatelná střešní krytina? Vsaďte na plech

24.02.2023

Odvětví ochrany našich domovů před nejrůznějšími okolními vlivy je ohromnou a nevyčerpatelnou oblastí. Postupem času se setkáváme se stále modernějšími technologiemi, které v mnoha ohledech překonávají svou starší konkurenci. Jaké benefity vám přinese řešení z kovu?

Populární volba

Plechová krytina se v posledních letech dostává do popředí zájmu nejen majitelů rodinných domů, nýbrž i nejrůznějších komerčních prostor. Důvodem je celá řada nezanedbatelných výhod, které s sebou dané provedení přináší.

Plechová střecha se totiž chlubí bezkonkurenční mechanickou i chemickou odolností, což oceníte během bouřek, dešťů, veder i tuhých zim. Za zmínku stojí i extrémně dlouhá životnost v řádech desítek a desítek let. Plechová střešní krytina se zároveň řadí mezi nejlehčí typy ochrany, a tak nezatěžuje konstrukci starších a méně stabilních staveb.

Paleta designů

Určitě se nemusíte spoléhat pouze na klasický šedý nezajímavý vzhled, jelikož v dnešní době existuje mnoho elegantních designů. V této oblasti vás zaujme především nabídka známé společnosti EVROmat, jež se na tuzemském trhu pohybuje už od roku 1992. 

Evromat je největší český výrobce okapových systémů, plechových střešních krytin a klempířských prvků.

Na internetových stránkách www.evromat.cz naleznete kvalitní produkty v pestré škále provedení.

Samotná střešní krytina nestačí pro uskutečnění komplexního projektu v podobě ochrany domácnosti, tudíž se vám budou hodit i další položky. V e-shopu daných profesionálů najdete i izolace, střešní okna, fasády, dřevo, řezivo, okapové systémy či třeba nářadí.

Možností je i spousta dodatkových služeb, jako například stříhání svitků, technické poradenství, satelitní zaměření střech, pronájem strojů a samozřejmě i doprava objednávky na vámi uvedenou adresu. Díky tomu vás nebude nic zdržovat a splníte jakýkoliv projekt raz dva.

komerční sdělení