Oficiální návštěva finalistek Miss České republiky lázeňského města Poděbrady

28.09.2019

Finalistky Miss České republiky navštívily lázeňské město Poděbrady a podpořili tak Speciální základní školu, pro kterou vybraly 16.244 Kč za pouhé 3 hodiny. Akce se zúčastnila Ivana Jirešová a Petr Vondráček.

Víkendová návštěva finalistek národní soutěže krásy byla zahájena v pátek 13. září návštěvou speciální školy, kde si dívky pod vedením ředitelky Mgr. Pavlíny Mladé prohlédly prostory školy, byly seznámeny se studijním programem dětí, a zároveň se zúčastnily několika výukových hodin. Děti pro finalistky vyrobily drobné dárečky a společně si užily krásné odpoledne.

Ve večerních hodinách se v prostorách Streetfoodu na Labském nábřeží při letní atmosféře, podpořené plážovým pískem, lehátky, krásným počasím a osvěžujícími drinky, uskutečnilo představení letošní dvanáctky nejkrásnějších dívek České republiky.

Hlavní program třídenního soustředění dívek proběhl v sobotu 14.9 na lázeňské kolonádě. Pro návštěvníky byl připraven bohatý kulturní program, o který se postarali umělci z regionu jako například Poděbradští tamburaši pod taktovkou pana Františka Kříže, Sbor gymnázia Jiřího z Poděbrad, ZUŠ Otakara Vondrovice, barmani z Hotelové školy, Jakub Kubín a Valérie Matějková. Součástí programu byla také přehlídka modelů z Ateliéru Donát a nechyběla ani přehlídka plavek. O doprovodný program se postaral Boxing Poděbrady pod vedením pana Daniela Vencla. Celá víkendová návštěva finalistek byla za účelem podpory speciální školy. V tom mohli pomoci i diváci právě v rámci sobotního programu, kdy před podiem bylo připraveno 12 snímků s fotografiemi finalistek a u nich byly k dispozici váhy, do nichž návštěvníci mohli házet drobné mince podle sympatií dívek. Výtěžek šel na zmíněnou speciální školu a dívka, která měla nejvyšší váhu mincí se stala Tváří Poděbrad. Vítězkou se stala finalistka s číslem 1 - Nikola Kokyová, a výtěžek činil 16. 244 korun. Akci podpořili svou účastí i známé osobnosti jako herečka Ivana Jirešova nebo mistr světa v K1 Petr Vondráček. Celou akci moderoval herec a moderátor Michal Šeda s úřadující vítězkou Miss České republiky Ivetou Maurerovou. Sobotní program byl zakončen afterparty, která proběhla v klubu Savoy na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Poslední den soustředění finalistky strávily návštěvou poděbradského úřadu, prohlídkou krás a památek města Poděbrad a na závěr soustředění si dívky zkusily golf.

Finále národní soutěže krásy Miss Česke republiky proběhne v úterý 29. října 2019 v divadle Broadway od 19ti hodin. Vstupenky můžete zakoupit v sítích ticket art a ticket portál.