Omezuje vás webhosting? Pořiďte si VPS server s 50% slevou

15.05.2024

Limituje vás v dalším vývoji váš současný webhosting? Posuňte se technologicky výše, pořiďte si profesionální virtuální server za cenu srovnatelnou s běžným hostingem webu.

Virtuální server, neboli virtuální privátní server (VPS), je skvělým pomocníkem při hostování e-shopu, webu, složitější online aplikace, nebo projektu. Na rozdíl od běžného webhostingu, kde většinou platíte pouze za diskový prostor, u VPS máte mnohem vyšší výkon, vyšší kapacitu disku a možnosti jeho využití jsou takřka neomezené.

Kolik to všechno stojí? VPS nejsou o tolik dražší než klasický webhosting

Za VPS hosting budete platit podle toho, o jaký výkon máte zájem. Díky slevové akci však u datového centra Coolhousing můžete získat profesionální virtuální server s operačním systémem Linux již od 131 Kč měsíčně. A to se všemi výhodami. Stačí si vybrat nejvhodnější model serveru a zadat v objednávce kód VPS50FREE a sleva je Vaše na celé první platební období.

Pražskému datacentru Coolhousing se tato výjimečná cenová nabídka povedla díky investicím do moderní infrastruktury a vybudování efektivního provozu včetně ekologické technologie Freecooling. Na výběr máte modely virtuálního serveru s operačním systémem Linux i Windows. Záleží pouze na Vás.

Zabezpečený a komplexní hosting bez starostí

Úložný prostor a dostatečný výkon jsou důležité parametry, ale s Coolhousingem získáte mnohem víc. Třeba bezpečnost ve formě Anti-DDoS ochrany, dále pravidelné zálohování pomocí Snapshotu, neomezené internetové připojení o rychlosti až 1 Gbps a v neposlední řadě root/admin přístup, abyste měli nad vším maximální kontrolu. A tohle všechno je zahrnuté ve zmiňované měsíční ceně. Konkrétní cenové tarify najdete přímo na stránkách Coolhousing.net.

V případě objednání bude server připraven do 2 minut, a když bude potřeba navýšit server na vyšší model, upgrade je proveden do několika minut beze změny jakéhokoliv nastavení.

Pro nejnáročnější uživatele má datové centrum k dispozici virtuální dedikovaný server (VDS), taktéž s 50% slevou. Je to nadstavba, ovšem s mnohem vyšším výkonem a unikátní kombinací SSD a HDD disků. Samozřejmě i pro VDS platí výše uvedené výhody, které během správy serveru jistě oceníte a budete mít jistotu vysoké bezpečnosti, kvality a špičkového výkonu.

komerční sdělení