Oslavte jaro roztomilými jarními a velikonočními dekoracemi

21.03.2023

Kdo by nemiloval jaro? Počasí se pomalu začíná usměrňovat, venku rozkvétají květiny a ve vzduchu je cítit sluníčko. Oslavte jaro těmito roztomilými dekoracemi.

Oslavte jaro roztomilými jarními a velikonočními dekoracemi z e-shopu Homedecorhome.cz. Vybírat můžete mezi různými dekoracemi od umělých květin, jarních truhlíků, věnců, svíček, svícnů či dalších dekorací, které jsou vhodné během celého roku. My se v tomto článku zaměříme na roztomilé jarní a velikonoční dekorace.

Zajíček kam se podíváš

Co může být roztomilejšího než socha zajíčka malujícího na vajíčka, která mu podává kuřátko? Na tuhle dekoraci se budete neustále usmívat. Roztomilá keramická dekorace s velikonočními zajíčky, kteří si hrají ve skořápce od vajíčka vypadá tak reálně, že je každá návštěva bude chtít pohladit. Vrchol roztomilosti je soška dvou kamarádů – holčičky a zajíčka, kteří na sebe roztomile hledí. Tento velikonoční zajíček už vám nese barevná vajíčka i s malým ptáčkem.

Vyberte si mezi nápaditými látkovými dekoracemi

Společnost vám může dělat látkový zajíček vyrobený z pruhované černobílé látky nebo růžový látkový zajíček s bílými puntíky. Pokud máte raději větší dekorace, zvolte velkého růžového zajíce z filcu stojícího na dřevěném podstavci.

Nezapomeňte na vajíčka

Barevná vajíčka jsou nedílnou součástí Velikonoc i jara. Na e-shopu Homedecorhome.cz můžete objednat různá velikonoční vajíčka, například barevná husí vejce nebo i pravá slepičí a křepelčí vajíčka.

Dotáhněte dekorace ve vašem domově do detailu a přesaďte květiny do betonového květníku ve tvaru rozbitého vajíčka. Menší květiny můžete uložit do vajíčkové vázičky s malým zajíčkem.

Home Decor Home

E-shop: www.homedecorhome.cz

Telefon: +420 702 095 337

E-mail: info@homedecorhome.cz

Facebook: Home Decor Home

Instagram: homedecorhome_cz

Fotogalerie: www.homedecorhome.cz

Komerční sdělení