Pánské puntíkaté trenky v klasickém střihu

14.04.2021

Tipy na pánské trenky české značky spodního prádla Styx.

Pánské trenky Styx Art s barevnými puntíky
Pohodlné trenky z kvalitního materiálu s motivem barevných puntíků. Vytvořeny jsou ze 100% bavlny, díky čemuž jsou velmi pohodlné jak na celodenní nošení, tak na lenošení. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vložený pátý díl, díky tomu se nikde nezařezávají ani neškrtí. K dostání jsou za 399 Kč na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.

Šedé pánské trenky Styx art s modrými puntíky
Hledáte pohodlné trenky z kvalitního materiálu, s veselým motivem, které jsou navíc pohodlné? Pak jsou tyto trenky tou pravou volbou. Vytvořeny jsou ze 100% bavlny, díky čemuž jsou velmi pohodlné jak na celodenní nošení, tak na lenošení. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vložený pátý díl, díky tomu se nikde nezařezávají ani neškrtí. K dostání jsou za 399 Kč v tmavě šedé barvě se světle modrými puntíky na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.

Pánské trenky Styx art s černobílými puntíky
Pánské elegantní černé trenýrky s puntíky. Trenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, takže se nikde nezařezávají. Díky tomu jsou velmi pohodlné na celodenní nošení, ale můžete je využít i na klasické domácí lenošení. Trenky mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vloženy pátý díl, aby nikde neškrtily, ani se nezařezávaly. Guma je klasická a horní část zdobí černobílá nášivka loga Styx. Trenky jsou baleny dle aktuální kolekce značky Styx a k dostání jsou ve velikostech S, M, L, XL a XXL za 369 Kč, i ve velikostech 3XL, 4XL, 5XL za 399 Kč na www.styx-underwear.cz a www.trenyrkarna.cz.