Papírové reklamní tašky jako prověřená reklamní klasika

12.12.2022

Využití papírové tašky v marketingu není žádným žhavým objevem posledních dnů. Naopak, nějakou jejich formu si snad nechal vyrobit už každý větší živnostník, a tak jich doma obvykle každý má hned několik. Jenže aby taška naplnila svůj úděl reprezentovat firmu, musí zákazníkovi skutečně padnout do oka.

Nechte si vytisknout rovnou více typů reklamních tašek

Tiskárny nabízejí výrobu a potisk mnoha typů reklamní papírových tašek. Mezi ně patří jak klasické formáty na výšku a na šířku v různých velikostech, tak i oblíbené úzké a vysoké tašky na víno. Zvolit si je můžete v několika barvách.

A to samozřejmě platí i o uchách tašky. Papírová kroucená ucha dodají tašce vyšší nosnost, a proto se tato možnost hodí především u tašek, do nichž máte v plánu vkládat těžší věci. Látková ucha se pak zase dají barevně nápaditě nakombinovat s designem reklamní tašky samotné.

Skvělým nápadem pro firmy je nechat si vyrobit rovnou několik různých designů papírových reklamních tašek s logem firmy. Ideálně podle aktuální sezóny. V jednom můžete třeba darovat dárky zaměstnancům, důležitým klientům a obchodním partnerům na vánočním večírku a další působivý design využijete u jiné příležitosti, jako je třeba výročí založení firmy.

Detaily, které vaší personalizované tašce dodají na luxusním vzhledu

Rozhodně vám můžeme doporučit využit při výrobě reklamní tašky také povrchového zušlechtění. V profesionálních tiskárnách na vás tato možnost samozřejmě čeká. A to hned v několika provedeních. Vybírat můžete z klasické povrchové úpravy lesklou či matnou fólií. Oblíbené je ale i zušlechtění, kdy se tyto fólie kombinují s parciálním UV lakem. Spojte nápaditý design tašek s kvalitním provedením a uvidíte, že vznikne reklamní taška, která skutečně přináší požadovaný efekt, tedy reprezentuje firmu.

Co se týká papíru, který je pro výrobu papírových dárkových tašek pro reklamní účely vhodný, je nutné podotknout, že i tady je důležité zvolit správně. Jako nejvhodnější se používá matný křídový papír. Zejména pak archy s gramáží pohybující se okolo 170 g/m2. Tento druh papíru působí vzhledově luxusně a má skvělé vlastnosti jako je poměrně vysoká nosnost. Obzvláště, necháte-li jej opatřit povrchovým zušlechtěním.

Návrh tašek a jejich objednání nikdy nebylo jednodušší

Aby vaše personalizované tašky s firemním potiskem vypadaly opravdu k světu, obracejte se vždy na profesionální tiskárny. Rovnou zapomeňte na zapadlá copy centra, kde se za posledních 10 let nezměnilo nic kromě ceníku. Potřebujete nadšené profesionály, kteří disponují nejnovějšími technologiemi v tiskařském oboru, a láskou k tomuto řemeslu.

Jednou z posledních novinek jsou u nás online tiskárny. Tedy tiskárny, kde lze celou objednávku zařídit z pohodlí domova bez nutnosti kamkoliv dojíždět, kdykoliv budete mít čas a chuť. Objednávka tisku se řeší prostřednictvím propracovaného systému. Ten je skvělým nástrojem pro ty, kterým se návrh na firemní tašky v hlavě již zrodil, a pomocníkem pro ty, kteří ještě tak úplně jasno nemají.

Zdroj obrázku: ViDI Studio / Shutterstock.com

komerční sdělení