Plastická chirurgie, estetická chirurgie & gynekologie

05.05.2022

Kombinace plastické chirurgie a gynekologie v rámci jedné kliniky není častým úkazem. I přesto takové zařízení můžete najít i u nás v ČR. Jde o V-Clinic Brno. O klientky zde pečují MUDr. Tomáš Ventruba, jenž má na starosti plastickou chirurgii v oblasti obličeje a prsou, a jeho otec Prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA, který provádí zase estetické gynekologické zákroky.

V-CLINIC Brno

Zakladatelem této kliniky je MUDr. Tomáš Ventruba. Jde o zařízení s rodinnou a vstřícnou atmosférou, kde ordinuje také jeho otec, a na nelékařských pozicích pracují také další členové jeho rodiny.

Jedná se o prověřenou kliniku, která má spoustu pozitivních referencí od spokojených klientek či klientů po celém internetu. Ať už jde o Google, Seznam, Facebook či komunitu plastické a estetické chirurgie Estheticon, všude můžete najít pozitivní ohlasy.

Klinika disponuje moderními a pohodlnými prostory, nejmodernějším lékařským vybavením, jaké je na trhu dostupné, a velmi vstřícným personálem, který je připravený poskytnout vám maximální péči a brát ohled na vaše přání a potřeby.

Zákroky v oblasti obličeje

Plastická chirurgie nabízí v oblasti obličeje a prsou celou škálu zákroků, ze kterých si můžete vybírat, například facelift a všechny jeho techniky jako jsou minilift či midfacelift, dále zvětšení či modelace prsou, nebo naopak zmenšení prsou a další.

Všechny tyto zákroky provádí MUDr. Tomáš Ventruba, který vystudoval LF MU v Brně. Kvalifikaci plastického chirurga získal na Klinice plastické a estetické chirurgie FN u Sv. Anny v Brně. Pravidelně své zkušenosti předává dále na kongresech a seminářích jak v ČR, tak i v zahraničí.

Ročně provede přes 900 plastických operací.

Estetická gynekologie

Zde je pole působení Prof. MUDr. Pavla Ventruby, DrSc., MBA. Má za sebou více než 35 let praxe v oboru, je emeritním přednostou Gynekologicko-porodnické kliniky LF MU a FN Brno. Je také členem několika českých a zahraničních odborných společností či vědeckých komisí. Na svém kontě má ve své kariéře více než 600 přednášek z oboru. Na V-Clinic je garantem na estetickou gynekologii.

Mezi výkony, které provádí, patří labioplastika, vaginoplastika, hymenoplastika, zvětšení G bodu či liposukce Venušina pahorku.

komerční sdělení